bet365

Ранно изплащане на печалба при 2 гола аванс!

ранно изплащане от bet365

Букмейкърът bet365 изплаща печалба в момента, в който вашият отбор поведе с 2 гола разлика в мача! Така че кажете край на напрежението от футболните драми и великите обрати. А се насладете на играта!

Нямаш сметка в bet365? Регистрирай се СЕГА с право на начален бонус!

Оферта: Ранно Изплащане при 2 Гола Аванс!

Със страхотната промоция на bet365 за „Ранно Изплащане при 2 Гола Аванс“, ако направите единичен или множествен залог преди мач на пазара „Краен Резултат“ и вашият отбор поведе с 2 гола разлика в някой момент от мача, букмейкърът ще счита залога ви за печеливш.

Необходимо време: 1 minute.

Ранно изплащане в bet365 – как става?

1. Направете залог на Краен Изход преди мач от определени турнири.

Класиращи се турнири: Първа Лига, Висша Лига, Чемпиъншип, ФА Къп, Купа на Лигата на Англия, Шампионска Лига, Лига Европа.

залог краен резултат

2. Вашият отбор трябва да поведе с 2 гола в резултата.

По което и да е време от срещата.

резултат

3. Залогът ви се отчита като печеливш, независимо от крайния резултат.

Ще си получите печалбата, дори вашият отбор да допусне изравняване или обрат.

печалба пари

Пример:

1. Залагате на ЦСКА да победи Левски преди мача от Първа лига.
  2. ЦСКА води с 2:0 в 38-та минута на мача и залогът ви се урежда като печеливш.
  3. Мачът завършва 2:2. Но вие си прибирате печалбата.

Така че за единични залози, ако вашият тим поведе с 2 гола, вие ще си получите гарантирано печалбата. Дори и ако по-късно противникът изравни или дори обърне резултата!

А ако селекцията е част от множествен залог, тя ще се счита за печеливша. Като останалите селекции от фиша ще трябва да се уредят.

[su_button url=“https://topzalozi.com/link/bet365/“ target=“blank“ style=“flat“ background=“#088259″ color=“#FFE70E“ size=“6″ wide=“yes“ center=“yes“ radius=“5″ desc=“за да използваш тази функция“ rel=“nofollow noopener“ title=“при bet365″]РЕГИСТРИРАЙ СЕ СЕГА![/su_button]