Ювентус - Киево (21...

Notifications
Clear all

[ПЕЧЕЛИ] Ювентус - Киево (21.01.19, 21:30)

rocky_stone
(@rockystone)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 4 години
Статии: 161
Автор на темата  

Прогноза - 1 , над 0,5 гола първото полувреме, над 1,5 гола в мача

Коефициент - 1,44 в едномачова комбинация

Анализ - последния мач от кръга на Серия А в Италия. Седемкратния шампион, носител на Суперкупата на Италия и водач във временното класиране Ювентус приема последния в класирането Киево. Мисля, че мача ще е безпроблемен за Юве, и точно и за това букитата са дали доста ниски ставки и трудно може да се комбинират такива, които да са почти сигурни и да докарат хубав коефициент за залога. Юве си е хегемон в Италия, все още няма загуба в първенството и уверено върви към осма поредна титла. Киево са последни, с една единствена победа в тазгодишното издание на Серия А, и то над предпоследния Фрозионе, с измъчено 1-0. В мачовете между бинаконерите и Киево положението е 9-1-0 в полза на Юве, от последните десет мача. В последните пет от тях пък са паднали общо 15 гола, или средно по три на мач. Юве в огромна част осрещите си вкарват гол преди почивката, за това съм дал залог поне едно попадение първите 45 минути, минимум две в целия мач. 

p.s. В моя залог,извън прогнозата тук съм добавил и Роналдо голмайстор по всяко време на мача, но за играта в сайта съм една идея по-предпазлив 🙂 

Публикацията бе редактирана преди 4 години от TZ

Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози