Ювентус - Йънг Бойс (02.10, 19:55)  

Johnny Cash
(@johnny-cash)
Ентусиаст
Регистриран: преди 8 месеца
ОТГ: 12
02/10/2018 14:19  

Прогноза : Специални залози - всеки отбор да има 2 или повече корнера във всяко полувреме 

Коефициент : 5,5 

Турнир : ШЛ 

Анализ: Няма да изпадам в подробности около  Юве , всички знаят че са тотален хегемон в Италия и спечелването на титлата за тях май вече си е програма - минимум , а купата от ШЛ си остава бленувана мечта и не буди никакво съмнение с каква цел беше привлечен един от най - класните футболисти в света . Младите момчета пък доминират в Швейцария , безапелационно спечелиха титлата миналия сезон и сега уверено държат първото място в таблицата с 9 победи от 9 мача и голова разлика 32-6 но ... това е в Швейцария а в ШЛ им е отредено мястото на аутсайдер . Едва ли някой има съмнения за разликата  в класите и че Юве въпреки отсъствието на Роналдо няма да оставят шансове на Йънг Бойс и първоначалната мисъл на всеки както и на мен за тази среща беше 1/1 или 1 с ХК но разглеждайки предложенията на betfair попаднах на това интересно предложение в Специални залози . По статистика и двата отбора правят средно по 6 корнера за мач , а в мача с Ман. Юнайтед корнерите ПП са 7-5 за момчетата и 2-2 ВП . Като аутсайдери в групата Йънг Бойс няма какво да губят и ще целят поне достойно представяне , дали ще успеят да се разпишат не знам но се надявам поне да повторят корнерите си от мача с Юнайтед а коефц. си заслужава . Като  алтернатива над 9 или 10 корнера в мача мисля че се получат с лекота и както е прието да се казва от старите във форума - играем и се наслаждаваме !

Публикацията бе редактирана преди 8 месеца 2 пъти от TZ

Цитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport!

Обработва се

Моля, Вход или Регистрация