Ювентус - Атлетико ...

Notifications
Clear all

Ювентус - Атлетико М ( 12.03., 22:00)

Brainstorm
(@brainstorm)
Профи Типстър
Регистриран: преди 3 години
Статии: 561
Автор на темата  

Прогноза : Ювентус над 2.5 гола + над 50 точки индекс картони+над 14.5 удара към вратите

Коефициент: 13.78

Шампионска лига 

Ювентус бяха надиграни в Мадрид и сега ще са им необходими поне 2 чисти гола в редовното време . В последните години в плейофите се нагледахме на странни метаморфози в играта на големите отбори в рамките на 1-2 седмици . Преди година  Юве едва не елиминираха реал М след загуба в Торино с 0:3 и победа в Мадрид с 4:1 , година по-рано пък отстраниха Барселона след 3:0 в Торино. Атлетико М са опитен турнирен боец и притежават една от най-силните защити в  света , но пък и те са хора и подложени на натиск са склонни на грешки.Още повече ,че сега срещу тях ще се изправи  и  Кристиано Роналдо  , който има отличен актив в мачовете срещу тях с екипа на Реал М и в общо 31 мача е вкарал 22 гола  в тяхната врата.  Макар и в последно време да се наблюдава тенденция арбитрите да се въздържат от лекото раздаване на картони , за подобен двубой смятам ,че  6 жълти картона не са нещо непостижимо , както и поне 15 удара към двете врати.

Публикацията бе редактирана преди 3 години от Brainstorm

Харесано от: mitko820, Nikola Berti и Baiko
Цитирай
Brainstorm
(@brainstorm)
Профи Типстър
Статии: 561
Автор на темата  

то верно ,че и аз се олях малко с тия 3 условия , но според мен съдията можеше спокойно да даде ощ 2 картона  и да ми излезе прогнозата 🙁   , така както го направи преди време  в един друг важен мач за Атлетико М    :     https://prnt.sc/mx17az

Харесано от: mitko820
КоментарЦитирай
Nikola Berti
(@nikola-berti)
Профи Типстър
Статии: 745

Оф...Каскарино за убиване си... 🙄 ...как не ти омръзна да си прецакваш хубави прогнози заради 2 картона или някой корнер. Прощавай ме...ама направо ме хваща бяс като видя ,че ви прецакват шибани картони,аутове,тъчове и всевъзможни греди. 

Харесано от: mitko820
КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози