Ювентус - Атлетико ...

Notifications
Clear all

[ПЕЧЕЛИ] Ювентус - Атлетико Мадрид (12.03,22:00)

Nikola Berti
(@nikola-berti)
Профи Типстър
Регистриран: преди 3 години
Статии: 745
Автор на темата  

Прогноза: Ювентус - да се класира // Коефициент: 4,10 // Турнир: Шампионска лига // Анализ: В среща реванш на „Ювентус Арена” в Торино, Ювентус приема Атлетико Мадрид след тежка загуба с 2:0 в първия мач. Няма да пиша нищо за предоставянето на Ювентус в първенството,нито за Атлетико Мадрид, защото няма типстър или бетор който да не знае за какви отбори става на въпрос. Длъжен съм обаче да напиша,че съм фен на „Старата госпожа” и прогнозата ми не е безпристрастна.!! Тежката загуба в първия мач на „Уанда Метрополитано” и почти никаквите чисти положения за Ювентус могат да отчаят всеки, но не и мен. Ако има отбор в света който може да се справи със сегашната ситуация и с „Дюшекчиите” в този турнир и на този етап....това е точно Ювентус. Защитата и отборната игра на „Атлети” е уникална за което аз искренно им се възхищавам, А Чоло Симеоне е страхотен тактик, ...но те се изправят срещу отбор който няма какво да губи при така стеклите се обстоятелства. Пасив от 2 гола за наваксване за отбор като Ювентус не мисля,че е мисия невъзможна. С подкрепата на трибуните, артистичните способности на Роналдо, съдиите и прекрасното взаимодействие на отделните линии в отбора ще окажат голямо влияние върху хода на мача. Проблем за Атлетико ще бъде и лявата зона поради липсата на Фелипе Луиш и Лукас Ернандес, а в нападение Диего Коща. Не трябва да се забравя и поражението на „Атлети” от Борусия Дортмунд с 4:0, а също и загубата на Юве миналия сезон от Реал Мадрид с 0:3 когато пак вдички ги отписаха, но те проявиха характер и на реванша върнаха головете на „Сантияго Бернабеу” и само Роналдо им попречи да стигнат финала с реализираната си дузпа накрая. Е...сега Кристияно Роналдо е в техния състав, а там където е той ( въпреки негативното отношение на много от нас към него) витае шампионския дух. Истински лидер и мотиватор той нееднократно е доказвал своята непримиримост и, че умее и знае как да поведе съотборниците си към победата. Смятам,че Ювентус е способен да отстрани коравия отбор на Атлетико Мадрид. И така...Форца Ювентус.... 😎 

Харесано от: Brainstorm, Jolly, mitko820 и още 2 души
Цитирай
mitko820
(@mitko820)
Почетен Типстър
Статии: 373

1. Знаеш ли какво каза Лити в миналия сезон на ШЛ когато Юве загуби от Тотнъм в първата среща,за реванша каза че Юве ще бият и ще остранят Тотнъм и защо,каза защото могат,повярвах му и бях го пуснал мача като прогноза в играта и познахме.Пожелавам ти успех с прогнозата.

КоментарЦитирай
mitko_winner
(@mitko_winner)
Профи Типстър
Статии: 783

И аз ти пожелавам успех искрено с прогнозата,като искам  да споделя по тази повод и моето виждане за нещата.Може да предизвика усмивки в мнозина това което ще кажа,но смятам че съдбата както взима,така после и дава,като имам в предвид двата загубени финала на Атлетико Мадрид от градския му съперник  Реал.И двата бяха загубени доста болезнено и дори смятам незаслужено.Просто съдбата беше с Реал.Сега Реал ги няма и дали това не е знак,че Фортуна ще си върне на Атлетико Мадрид за загубените финали.Вярно е че Юве също са с два загубени финала в последните 4 издания на ШЛ,но трябва да си признаем,че и в двата случая първо Барселона през 2015  а после и Реал през 2017 година заслужено победиха Юве,като си бяха по-добрите отбори в съответните финали,докато Атлетико Мадрид заслужаваше определено да вземе поне да вземе единия от двата загубени финала.Дали купата няма да замине отново  за Мадрид само,че в друга витрина на славата?Предстои да видим...

Харесано от: mitko820, Nikola Berti и Baiko
КоментарЦитирай
Baiko
(@baiko)
Типстър Звезда
Статии: 1263

Eeee.Класааа.Могат да ти завидят всички бг журналя+Италиянските жабарски папараци,за мотивите и обосноваването си.Успех,въпреки,че съм за Атлетико.

Харесано от: mitko820 и Nikola Berti
КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози