Шефилд Уензди - Мид...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

Шефилд Уензди - Мидълзбро (19.10, 21:45)  

Nikola Berti
(@nikola-berti)
VIP Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 451
19.10.2018 13:50  

Прогноза: Х // Коефициент: 3,20 // Турнир: Англия - Чемпиъншип // Анализ: В среща от 13 кръг на Чемпиъншип съперници са два отбора с еднакви цели и в добра форма,но с различни стилове на игра дължащо се основно на различните стратегии избрани от техните мениджъри.Среща на по креативния и по агресивен футбол на холандеца Лухукай с дефанзивния и прагматичен стил на Тони Пюлис.Кой ще надделее..?..Ами за мен този мач си е потенциално равенство без да натрапвам разбира се скромното си мнение на никой.Шефилд Уензди победиха като гост Бристол Сити в последният им мач,а Боро допуснаха много неприятна загуба у дома от Нотингам и надали ще допуснат втора и то от пряк съперник.На „Хилзбъро” всеки отбор е затруднен и това го усетиха и другите 2 претендента за промоция във Висшата Лига,Уест Бромич и Лийдс които си тръгнаха от тук само с.една точка.„Кукумявките” разполагат с нападателна мощ в лицето на Стивън Флетчър и португалеца Лукаш Жоао,а Форестиери и Бари Банън са доста подвижни и нестандартни играчи.В защита отбора е пропусклив и се пропуква при статични положения,което си личи и от головата им разлика 19:18 гола.Кой не знае формулата на Тони Пюлис,който аз лично много уважавам като фен на тактически грамотния и дефанзивен футбол.Ами ясно е при него,че всичко се гради на база здрава защита и колкото се може по малко да се допуска противника да вилнее около наказателното поле на отбора му.За целта има необходимите играчи за това и то си личи от допуснатите само 6 гола до момента.В офанзива има класа с датчанина Братвайте,Стюърт Даунинг и Асанбалонга,но Боро са отбелязали най малко голове само 14 от първите 9 отбора в класирането,което може би се дължи на стратегията на Тони Пюлис на която са подчинени всички футболисти.Под въпрос за Шефилд за офанзивните играчи Гари Купър и Стивън Флетчър,а за Мидълзбро не видях да има отсъстващи.В заключение и двата отбора ще се опитат да вземат трите точки,но не и на всяка цена и равенството в този сблъсък ми изглежда най вероятния изход.

Публикацията бе редактирана преди 2 години от TZ

Харесано от: Deadpool и M__i__r__o
Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози