Швейцария - Турция ...

Notifications
Clear all

[ПЕЧЕЛИ] Швейцария - Турция (20.06.2021г; 19:00ч)

The Emperor
(@the-emperor)
Почетен Типстър
Регистриран: преди 1 година
Статии: 347
Автор на темата  

Прогноза: 1 и Над 2,5 гола

Коефициент: 2,50

Турнир: "Евро" 2020

Анализ:

Турция се превърна в първият отпаднал отбор, след като загуби с 0:3 от Италия и с 0:2 от Уелс. Така шансовете останаха единствено на теория, върху която няма смисъл да се разсъждава. Играта е трагична. Затвориха се в първата среща и минаха центъра за първи път едва в 35'! Аз такова нещо на подобен форум не съм виждал дори от най-големите губещи на книга. И въпреки това 0:3 беше най-малкото с което се отърваха. Вторият мач също бяха тотално надиграни и също можеше да се оттеглят с повече от два гола пасив. Показаха игра, на която не мога да се доверя.

Швейцария изигра мач под нивото си срещу Уелс, но пък имаха стабилен отпор, което Уелс доказа и в мача с Турция. Точката ги оставя в играта все още. Някой може да каже "Е, да, но и те паднаха с 0:3 от Италия". Така е, паднаха и те така, но не се затвориха в ъгъла като боксьор с три категории по-ниско. Опитаха се да играят футбол и да атакуват. Просто Италия е много силна и ги надигра. И в този мач за повече от 3:0 не можеше да се говори.

Ето защо смятам, че днес Швейцария ще играе футбол не само защото им трябва задължителна победа, но и защото те така си играят. Турция няма какво да губи и ще излезе с настройката да покаже нещо и поне да вкара гол, но там разочарованието е голямо. Има сериозни критики от месната преса към Сеньол Гюнеш и играчите. Това се отразява. Липсва самочувствието. Има вероятност Швейцария да завърши втора, но за целта трябва Италия да победи по същото време Уелс с поне два гола, а самите шоколадови да спечелят с три. Или обратното. Мисля, че Италия ще пести сили, а Уелс не иска да печели групата, а просто да се класира като втора, затова там е трудно да се очаква помощ за апийците. Резултатната игра Швейцария ме провокира да потърся и над 1,5 гола общо, нещо на което съм заложил. Получава се 1,95К. За играта така не може, затова предлагам по-висок риск, въпреки че при евентуално 2:0 в хода на мача може динамиката да умре.

P.S. Преди последният мач от втори кръг имаме 23 мача с 53 гола. Това прави 2,30 гола средно на мач, което предположих. При това имаме само един мач с шест гола (чак в последният), само един с пет, само един с четири. Това прави 87% под 3,5 гола. Имаме седем мача с три гола и 13 с по-малко. Изводът ми е, че до тук се получава нискорезултатен турнир. Нямам усещане за трети кръг. Ще зависи конкретно от всеки мач.

Пожелавам си успех!!

😉

Харесано от: ivan_tsochev и Baiko
Цитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда
Регистриран: преди 4 години
Статии: 1696

1 Явно неси гледал Швейцария-Уелс или ако си го гледал неси разбрал какво се случва  2 Небързай да отписваш Турция и бъди сигурен че ако не друго поне са по-добре аклиматизирани към климата в Баку....Желая ти успех и да няма турски изненади в гръб 🤣 

КоментарЦитирай
The Emperor
(@the-emperor)
Почетен Типстър
Автор на темата  

@julymorning, Турция са освободили хотела, бъди сигурен. Дори и да бият.

Харесано от: ivan_tsochev
КоментарЦитирай
The Emperor
(@the-emperor)
Почетен Типстър
Автор на темата  

За 26 минути излезе този мач.

КоментарЦитирай
ivan_tsochev
(@ivan_tsochev)