Шахтар Донецк - Ата...

Notifications

👉 До 100 ЛЕВА в кредити за залози! Вземи ги СЕГА!
* Само за нови клиенти. Важат условия. 18+

[ПЕЧЕЛИ] Шахтар Донецк - Аталанта 11.12. - 19:55  

Cascarino
(@cascarino)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 7 месеца
Статии: 174
11.12.2019 0:27  

Прогноза: над 50 точки (коефициент  картони)

Коефициент: 1.90

Шампионска лига 

Манчестър Сити  очаквано спечели групата , но преди последния кръг  всеки от останалите 3 отбора има шанс за второто място. Разбира се  в най-добра позиция  са украинците , а след като „изпуснаха питомното“ в първите 3 кръга италианците трябва да разчитат на чудо . Дори и победата не им гарантира продължаване в плейофите , а трябва да разчитат и  на феър плей от страна на Сити при гостуването му на Динамо Загреб. Все пак очакван оспорван и изпълнен страсти двубой в Харков , което да доведе и до повечко картони. В първия мач между двата отбора  те бяха общо 8 , по 4 за всеки от противниците , като при това мача не беше чак толкова решаващ. Съдията на мача Феликс Цвайер   до сега е свирил 3 мача в Шампионската лига  , където е показал общо 15 жълти картона и е свирил по 24 нарушения средно . В първия мач между Аталанта и Шахтьор имаше 32 нарушения  , не вярвам и сега да има по-малко. Така че  очаквам германецът да покаже поне с 1 картон повече от обичайните за него.

Публикацията бе редактирана преди 2 месеца от Cascarino

Харесано от: Nikola Berti, drakono1 и Baiko
Цитирай
drakono1
(@drakono1)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 3 месеца
Статии: 105
11.12.2019 11:29  

Не пуснат ли картоните на Олимпиакос Звезда, ще играя и аз този мач за играта, а и с реални средства . Иначе това са двата мача с най - много картони днес. Успех!!! 

Тази публикация бе редактирана преди 2 месеца от drakono1

КоментарЦитирай
Cascarino
(@cascarino)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 7 месеца
Статии: 174
11.12.2019 21:39  

Ами  аз съм си дал почивка от реалните залози до края на месеца , но от време на време  пускам някой фиш в Еврофутбол 🙂 не знам дали там предлагат линии за картони ...днес за шоуто мислех да играя 1 за Динамо Загреб  и за Леверкузен ,но като видях че Трола и Асен го дават  и те  единица реших,че тоя мач няма как да стане 1  😀 

КоментарЦитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от bet365!