ЧФР Клуж - Шепши Сф...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

[ПЕЧЕЛИ] ЧФР Клуж - Шепши СфънуГеорге ( 3.03 . - 20:00)  

Brainstorm
(@brainstorm)
Профи Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 561
03.03.2019 15:40  

Прогноза: 1 + под 3.5 гола

Коефициент: 1.81

Румъния 1 .лига

Съжалавям ,че тук в голяма степен ще дублирам прогнозата на колегата  , но според мен това е най-сигурната единица  в късните часове на деня. Без съмнение ЧФР са по-добрия отбор , а и са в битка за шампионската титла , която ще е пета   за клуба в последните 11 години.  В същото време Шепши си осигуриха място в шестицата, което си е голям успех за клуба, който само  преди година дебютира в елита на Румъния. И  аз за първи път чух за някаква „топла“ връзка между двата клуба и дори мислех да прибавя към залога и такъв за под 5 картона в мача. Но кратка справка със статистиката от  преките двубои показва ,че мачовете между двата отбора съвсем не протичат миролюбиво . Във  всеки от тях има поне по 5 картона  в това числа и два червени  и по над 30 фаула .... малко множко за мачове между два „братски“ клуба. Друг факт ,който ме кара да се съмнявам е че СфънтуГеорге е малък град в провинция Секей ,населена изключително с етнически унгарци , дори един от спонсорите на клуба  с 3.2 милиона евро е унгарското правителство . Шепши всъщност е първата част от името на града на унгарски .В същото време един от градските съперници на ЧФР е Университатя Клуж , отбор в който играят предимно етнически унгарци  и това е една от главните причини за яростното съперничество между  двата клуба от Клуж. Според мен и без да има някакви уговорки нормално е да очакваме победа на домакините с 1 или 2 гола  и не повече от 3 гола в мача.

Публикацията бе редактирана преди 2 години от Brainstorm

Харесано от: red6devil и mitko820
Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози