ЦСКА София - Витоша Бистрица (09.11, 17:45)  

red6devil
(@red6devil)
Надежден Типстър
Регистриран: преди 1 месец 
ОТГ: 56
09/11/2018 13:34  

Прогноза: 1 + Гол в двете полувремена + Над 2,5 гола

Коефициент: 1.96

България, ПФЛ

След като взе победа над Локо Пд от плещите на играчите на ЦСКА падна голям товар. Постоянното мрънкане на журналисти, бивши футболисти и фенове, че не се играе по-открито и че не бият преките конкуренти, бяха налели много напрежение във футболистите. Усети се след гола на Десподов в Пловдив, че момчетата са зад треньора и че го харесват. Този и следващия мач са от типа протоколни за ЦСКА. А днес очаквам да направят една хубава игра, времето е прекрасно и предполагам ще има и доста фенове, които да бъдат зарадвани. Съперника е подходящ, като скоро червените ги биха в мач за купата с 3:1. Тогава бе турнирен мач, а и двубоя бе между други отговорни. Сега концентрацията е само за този мач и очаквам да надиграят категорично опонента си. След този мач са гости на Дунав, гост на Славия и после приемат Лудогорец. Тук ще спомена, че няколко играчи са заплашени при получен картон да не играят в следващия. Десподов, Бодуров и Пинто са ключови футболисти. Твърде вероятно е с оглед на програмата да си предизвикат картони през второто полувреме. Крайно време е и Мауридес да вкара, забелязва се, че много се старае и раздава след глупавата дузпа. Засега последните опции ги няма, но ще видя после на живо.

ПП: Разбрах, че не мога да участвам с тази прогноза за играта, но я пускам защото съм си написал обосновката. Надявам се да съм полезен с нещо на някого.

Публикацията бе редактирана преди 1 седмица  от red6devil
Публикацията бе редактирана преди 1 седмица  от TZ

КоментирайЦитирай
PetarDan
(@petardan)
Надежден Типстър
Регистриран: преди 5 месеца 
ОТГ: 89
09/11/2018 14:10  

Защо не можеш да участва тази прогноза за играта?

Аз също от снощи го мисля този мач... Мач на деня..

КоментирайЦитирай
TZ
 TZ
(@tz)
Шефът Администратор
Регистриран: преди 3 години 
ОТГ: 62
09/11/2018 14:18  

Причината е, че red6devil има друга прогноза, активна към момента.

КоментирайЦитирай
Baiko
(@baiko)
Ценен Типстър
ОТГ: 214
09/11/2018 14:20  

Защото е дал вече прогноза на мач започващ в 15.00.добра обосновка и на коеф.го е докаръл.Поздрави на всички от ЦСКА моят любим отбор.Но не се вълнувам от резултатите им поне от 10, год.и съм против политиката на Гриша с безброй чужденци.

КоментирайЦитирай
red6devil
(@red6devil)
Надежден Типстър
09/11/2018 15:10  

И на мен ми е мач на деня, но исках да го съчетая с други два. В крайна сметка ще го пропусна за играта.

Малко е кофти с тия часве, 2 - за мача, 3 - за обосновка = около 10 часа отиват за два мач на ден. 

Няма да е лошо да се помисли да се въведе дневно ограничение на брой мачове и да се спазва 3 часовата обосновка. Ще е полезно за дните в които има много мачове. И няма да се налага да стоиш непрекъснато в нета и да чакаш да пуснеш друг мач.

КоментирайЦитирай
Baiko
(@baiko)
Ценен Типстър
ОТГ: 214
09/11/2018 15:23  

Зза Ванко няма проблем часовете.А за теб щом има...Помисли и дай предложение.

КоментирайЦитирай
TZ
 TZ
(@tz)
Шефът Администратор
Регистриран: преди 3 години 
ОТГ: 62
09/11/2018 15:36  

red6devil, поздравления, че сподели тази прогноза и обосновка, въпреки че няма да се отчита за играта. По този начин даваш добър пример, защото не са много тези участници, които са склонни да споделят прогноза "напразно" (и не са длъжни, разбира се).

Разбирам и за недостатъка с тези часови интервали. Но играта е малко по-различна от всички останали в интернет и следва принципа на Бетинг Челиндж. Като главната идея е всеки типстър да сподели най-доброто си предложение за деня.

А когато имате няколко силни прогнози в близък часови интервал, винаги може да ги споделите накуп в новата рубрика - Фишове.

Тази публикация бе редактирана преди 1 седмица  от TZ

КоментирайЦитирай
red6devil
(@red6devil)
Надежден Типстър
09/11/2018 16:09  

Ок, правилата са за всички. 

А точно защото е Челиндж, го казвам ! Защото аз реално маже да имам три перфектни мача в един и същи часови диапазон, а иначе ще се принуждавам да пускам не най-добрите.

Това бе само предложение. За сега ще се опитам да вляза в ритъма на Ванката и да следя и по екзотични първенства.    🤣 

КоментирайЦитирай
red6devil
(@red6devil)
Надежден Типстър
09/11/2018 16:23  

Нали идеята на този форум е това да споделяме. В този океан от мачове, може да си пропуснал нещо. Има случаи в които заради добра обосновка на друг си изваждаш правилните изводди за себе си.

Тази публикация бе редактирана преди 1 седмица  от red6devil

КоментирайЦитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport!

Обработва се

Моля, Вход или Регистрация