ЦСКА Москва - Реал Мадрид (02.10, 22:00)  

Nikola Berti
(@nikola-berti)
Ценен Типстър
Регистриран: преди 9 месеца
ОТГ: 211
02/10/2018 13:20  

Прогноза: Х // Коефициент: 4,33 // Турнир: Шампионска лига - група G // Анализ: Бях си наумил да пусна прогноза за Нюпорт Каунти - Макълсфийлд - 1&гол/гол,но не можах да устоя на тази среща от Шампионската лига.И така по същество!!Втори мач от групата ще се изиграе тази вечер,като на всички нас ни е пределно ясно кой е големия фаворит в мача и това е големия и недостижим Реал Мадрид.Армейците от Москва обаче показаха характер в гостуването си на Виктория Пилзен и успяха от 2:0 да изравнят и да вземат заслужена точка.Реал пък разгроми Рома у дома,което надали е някаква изненада.Въпреки звездния състав на Белия балет,аз смятам да потърся равенството в този мач колкото и налудничаво да изглежда.Домакините имат проблеми със селекцията си,като най важни за мен са отсъствието на Абел Ернандес и Хьордур Магнусон.Гостите са неубедителни в последните си 2 мача и дори не успяха да отбележат гол на Севиля и Атлетико Мадрид.За това гостуване няма да вземат участие ключовите играчи на отбора Серхио Рамос,Марсело,Иско и Гарет Бейл.Разбира се,че имат заместници на тези липси,но аз съм скептичен доколко ще успеят да възстановят баланса в отбора.В Русия по принцип грандовете не се чувстват комфортно и се затрудняват,а ЦСКА са изгубили само 1 мач от 7 срещу Испански съперници в различни състезания.Тази 1 загуба е точно от Реал с 4:1 при гостуването на Сантияго Бернабеу в Осминафинален мач от Шампионска лига.В заключение,да победиш Реал Мадрид или да вземеш минимум точка е въпрос на престиж,мобилизация и мотивация на предела за всеки отбор,а ЦСКА има качество в състава си,амбиции,страхотна публика,атмосферни условия,скаути по трибуните които оглеждат за изяви на играчите и евентуални трансфери в грандовете и смятам ,че могат да затруднят Реал максимално.Затова ще играя смело за равенство в тази среща и минимум точка за ЦСКА.

Харесано от: Brainstorm, Johnny Cash, Baiko и още 1 души
Цитирай
Fuhrer
(@fuhrer)
Почетен Типстър
Регистриран: преди 11 месеца
ОТГ: 331
02/10/2018 15:15  

Страхотна прогноза.От вчера го мислех този мач и го играх със същия знак.Браво.Иначе моите мотиви са свързани с някои други информаций,но като се добавиха и твоите и вече съм убеден,че именно това е правилния знак за мача.

КоментирайЦитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport!

Обработва се

Моля, Вход или Регистрация