Notifications
Clear all

Херта - Майнц (08.02.2020, 16:30)

Deadpool
(@deadpool)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 3 години
Статии: 134
Автор на темата  

Прогноза: 1.

Коефициент: 2.00.

Германия, Бундеслига.

Клубът, който се е изхарчил най-много за трансфери тази зима е Херта Берлин. Похарчил е 78 милиона евро.

Кшищоф Пьонтек е една от новите придобивки , прилапан от Милан срещу 22 млн евро. Той заби 10 гола в първите си 13 мача при "росонерите" . Но след размествания на кадрите в спортно-техническия отдел на тима , доверието към него поспадна. И това се отрази на играта му - само 6 гола в последните 28 мача. Ужасни цифри за нападател.

Сега обаче очаквам хищническия инстинк на Пьонтек да се завърне.

Ето кадри от дебюта му за Херта срещу Шалке:

https://www.youtube.com/watch?v=_tqOMdNqyGY

Но по-важното, ето на какво е способен полякът:

https://www.youtube.com/watch?v=jQQtRMKDIVw

А Пьонтек дори не е най-скъпото попълнение на Старата дама от Берлин. По-скъп от него е Люка Тусар, но той ще си доиграе сезона в Лион. И доколкото разбрах, ще се присъедини чак лятото към немския клуб .

Ето картинка с най-скъпите трансфери на Херта:

Живата легенда Юрген Клинсман пък бе привлечен като треньор на Херта в края на ноември.

Причина за тези финансови наливания е топ акционерът на клуба Ларс Виндхорст, известен като германския Бил Гейтс . Той се е изръсил с 234 млн. евро до сега.

Сега малко и ститистически цифри от футболна гледна точка:

Майнц като гост или пада , или бие. Но най-вече пада - 3 победи срещу 7 загуби като гост в Бундеслигата. Но редовно се разписва при визитите си.

Херта е 3-2-5 у дома, което е много жалко предвид феновете им и фанатичната обстановка в домакинските им мачове. Време е да започнат да коригират тази лоша статистика!

За любителите на високия адреналин препоръчвам следния бет билдър @ 4.75:

* Херта да победи
* Гол/Гол
* Пьонтек да вкара гол

Харесано от: name, Nikola Berti, red6devil и още 4 души
Цитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда
Статии: 1546

Колега,статията е страхотна.От Ди Велт ли е?Благодаря предварително..

Харесано от: Deadpool
КоментарЦитирай
red6devil
(@red6devil)
Профи Типстър
Статии: 741

На всяка манджа мерудия. Жалко че не можа ти да си в центъра на вниманието. Язък.

Харесано от: PFC и ivan_tsochev
КоментарЦитирай
ivan_tsochev
(@ivan_tsochev)
Бог на Прогнозите
Статии: 2228

Публикувано от: @red6devil

На всяка манджа мерудия. Жалко че не можа ти да си в центъра на вниманието. Язък.

Роска, не му се връвай на тъпотиите. Така още повече му чешше егото. Както виждаш моята тактика работи - не му отвръщам, нека да си плямпа.

Харесано от: Deadpool
КоментарЦитирай
red6devil
(@red6devil)
Профи Типстър
Статии: 741

То няма за какво да се връзвам. Пък и никога точно аз не съм го коментирал. Аз ако има нещо ще си го кажем с него. Но по добре да не спамим тук. 

Човека си е направил труда, а тук иронични подмятания.

Харесано от: PFC, Deadpool, Baiko и още 1 души
КоментарЦитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда

Попитах само от къде е оригиналния текст.Не съм казал нищо лошо,нито за момчето,нито за прогнозата му дори има лайк от мене за нея.Понеже той не ми отговори ето ви линк към оригинала https://www.sportal.bg/news.php?news=825961

КоментарЦитирай
Baiko
(@baiko)
Типстър Звезда
Статии: 1232

@julymorning

Къв ориджинал е това.Стига глупости.В нета има над 1000 прогнози за тия,а инфо за трансферите им над в милион.Момчето се е потрудило със свое мнение,наблюдение и изказ.Ама ти требе да се изакаш.

Харесано от: ivan_tsochev и Deadpool
КоментарЦитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда

не съм казал че не се е потрудило момчето.Хареса ми информацията за херта и наистина мислех,а и още така смятам,че е от немската преса.Просто намерих друг добър превод по темата и то на български и това е всичко

КоментарЦитирай
Deadpool
(@deadpool)
Уважаван Типстър
Статии: 134
Автор на темата  

ДедоТрол, коментарите са ти тролски , но първия ти го приемам като истински комплимент! Да сравниш мой текст с тези на немското издание "Ди Велт" - за нещо повече не мога и да си мечтая !

Иначе се подхотвих за прогнозата с няколко статии , анализи, клипчета от Тубата и преглед на статистики - нещо, което е нормално да прави всеки , който се води типстър . И се заклевам , че не бях чел статията , която си посочил - Спортал спрях да следя още преди години, защото не обичам жълтата преса . А нещата, които и аз съм написал, както и Спортал не са тайна за никой . И не разбирам защо да не споделя нещата, които съм научил и нещата , които са ми помогнали за прогнозата се чудя аз. Нали това е идеята на анализа.

А статията не съм искал да я крия, попаднах на нея в https://www.bloombergtv.bg/ - вижда се от линка на снимката, който постнах , но просто форума не показва самия линк , а го превръща директно в снимка. Не съм го крил умишлено, сложих линка така ,както и тези от Тубата.

И мисля, че е крайно време един път завинаги ДедоТрол да ни осветли и нас невежите как си измисля прогнозите , ако не чете и не следи информация за отборите , при положение и ,че не ги и гледа? Може би е Избраният и получава сигнали от Кораба Майка, не знам ...

Благорадя на всички за подкрепата и проявения интерес към тази прогноза, което малко ме притеснява. 🍺 И дано излезе сега, че язък за тупурдията. 🙂

Харесано от: Baiko, ivan_tsochev и PFC
КоментарЦитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда

Ето че сме на едно мнение и няма никакви различия. Благодаря ти, а ако някой търси във всяка моя дума подтекст си е негов проблем. Запазвам си правото да хваля всичко, което ми харесва. Твоята прогноза в частта за Херта ми хареса много. Успех на прогнозата желая.

Тази публикация бе редактирана преди 2 години от TZ

КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози