Хвидовре - Кьоге (1...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

Хвидовре - Кьоге (18.10, 20:00)  

Fuhrer
(@fuhrer)
Почетен Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 314
18.10.2018 10:25  

Прогноза: ПП - Победител Кьоге + Над 1.5 гола в мача + Вкаран гол и в двете полувремена + Двата отбора да вкарат + Над 0.5 гола ПП с едномачова комбинация

Коефициент: 4.32

Турнир: Дания, Лига 1

Анализ: Хвидовре допускат поне по 1 гол в техните последни 8 мача. Допускат и поне 1 гол в 83% от всичките си домакинства. Кьоге бележат поне по 1 гол в 83% от всичките си гостувания. От друга страна Хвидовре бележат в 100% от домакинствата си. Кьоге допускат 2 или повече гола в последните си 4 мача. Извод: Вероятност за гол на Хвидовре 100%. Вероятност за гол на Кьоге 100%. От тук играем Гол-Гол и Над 1.5 гола в мача.

Хвидовре допускат противника да им поведе в 77% от мачовете си. Кьоге откриват резултата в 92% от мачовете си и водят в резултата на полувремето в 77% от мачовете си. Вероятност Кьоге да води на полувремето е 77%. От тук играем ПП-Кьоге и ПП над 0.5 гола

Хвидовре бележи гол след 75-та минута в 32% от мачовете си. Кьоге допускат гол в 35% от мачовете си в последните 15 минути, а като цяло 84% от головете си ги допускат през второто полувреме. От тук е и залога за гол и в двете полувремена на мача с вероятност над 80%.

Това са статистически най-високо вероятните събития в мача. Да се избира краен победител или общ брой голове е неуместно и наивно. Може да има много голове, но може и да са точно два. Успех.

Публикацията бе редактирана преди 2 години от TZ

Харесано от: Nikola Berti
Цитирай
PetarDan
(@petardan)
Уважаван Типстър
Статии: 199
18.10.2018 10:31  

Това +0,5 ПП е излишно, след като има Кьоге да водят на ПП, а и да има гол в двете полувремена. Не вдига с нищо коеф.

Пробвах го вече...;)

Тази публикация бе редактирана преди 2 години от PetarDan

КоментарЦитирай
Fuhrer
(@fuhrer)
Почетен Типстър
18.10.2018 10:41  

На мен целта ми беше да изброя статистически най-вероятните събития,а комбинацията между тях всеки си решава сам

КоментарЦитирай
Brainstorm
(@brainstorm)
Профи Типстър
Статии: 561
18.10.2018 13:45  

Да знаеш от сега ,че още от вчера бях намислил да пусна прогноза за същия мач в Златните , но без да си противоречи с твоята е с доста различни параметри .... по скоро е близка с тая на Ванката  в Про ..... тия дни обаче съм в болнични  и трябва да пазя стаята , за това съм и по-активен от обикновено  ,  щото иначе ще ми е много скучно 🙂

КоментарЦитирай
Fuhrer
(@fuhrer)
Почетен Типстър
18.10.2018 17:17  

Ми пускай си и се забавлявай.Аз изброих какво е статистически най-вероятно,което е крайно несериозно за истинска прогноза.Статистиката е само миналото,това което е било някога.Тя е едва 30% от прогнозата.Останалите 70% са настоящето в момента.Тук са новините около отборите,отсъстващи играчи,предстоящи мачове.Никога не бих пуснал реално мач без тези 705,но сега не ми се губи време,а и за нивото на прогнози тук си е ОК.Иначе втората част от структурата на една прогноза често обръща нещата в друга посока.Ето тук цял свят само по статс чака много голове,но често треньорите взимат мерки и става точно обратното.Понякога това се подсказва на прес конференций,друг път с връщането на важни дефанзивни играчи,трети с промяна на схема на игра.Тези са по-важните от статса неща и когато залагам моите си пари ги изпипвам на макс.Тук е само игра.Успех

КоментарЦитирай
Brainstorm
(@brainstorm)
Профи Типстър
Статии: 561
18.10.2018 22:30  

даа, моят троен залог също нямаше  да излезе - 1х + под 1.5 гола ПП + над 2.5  общо  взето и двата ни прецака по 1 гол   ..... ама това  какво  са казали треньорите на пресконференциите наистина ли вярваш ,че може да е от полза  при формирането на една прогноза  🙂 сам знаеш ,че всички общо взето казват едно  също и използват не повече от десетина изречения 🙂 всеки треньор иска по възможност отборът му да не допуска грешки в защита и да е градивен в атака , ама то не зависи само от това , а какво се случва на терена ... определено обаче на теб не ти се отдава  да ги ЦЕЛИШ само по статистика .... само си изказвам мнението , не го приемай като някакъв опит за конфронтация  🤔 

Тази публикация бе редактирана преди 2 години от Brainstorm

КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози