Франция-България (0...

Notifications
Clear all

[ПЕЧЕЛИ] Франция-България (08.06.22:10)

mg80pld
(@mg80pld)
Типстър Звезда
Регистриран: преди 4 години
Статии: 1019
Автор на темата  

Прогноза: (Първо-Полувреме) Франция

Коефициент: 1.44

Първенство: Приятелска Среща

Анализ:

В последна проверка преди еврофиналите Световният Шампион, Франция приема разградената селекция на България, а разликата в класите е огромна.

Само преди няколко дни отбора на Дидие Дешан спечели без проблеми контролата си срещу отбора на Уелс с класическото 3-0, който също се класира за Европейското, като отново блеснаха М'бапе, Гризман, а Дембеле само довърши островитяните, което си беше нормално с оглед на футболистите с които разполагат домакините и целта е само една на шампионата.

Нашият отбор пък записа равенство срещу Словакия и след това очаквана загуба макар и в края на двубоя срещу Русия, но това са възможностите на тимът на Ясен Петров, който за тази визита ще направи много промени в отбора, както вече каза, а и според мен вече умората от пътуванията ще е налице и освен това малкото време за възстановяване също с оглед и на слабата физическа подготовка, като цяло.

За мен разликата в класите и формата на съперниците е доста голяма, което едва ли е изненада и залога ми е единица на полувремето, което е съвсем по силите на Бензема, Гризман, М'бапе, Рабио и компания, които очаквам да вкарат немалко попадения срещу посредствената ни защита.

Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози