Шампионска лига bet365

Форум

Фейенорд – ВВВ Венл…
 

Коефициенти от САЙТА на BET365

[ПЕЧЕЛИ] Фейенорд – ВВВ Венло (06.12, 21:00)

4 Статии
2 Типстър
4 Реакции
758 Тренд
ivan_tsochev
(@ivan_tsochev)
Мастър Типстър
Регистриран: преди 8 години
Статии: 4616
Автор на темата  

Прогноза: 1+над 2,5 гола+вкаран гол и в двете полувремена+над 9,5 корнера+ последния да затвори вратата

 Коеф.: 3.54

Турнир: Холандия

Анализ: Поради липсата на свестни мачове днес много народ ще се закачи на този мач и да се надяваме, че букитата не са го избрали точно него да направят шашмата. Все пак има далеч по-удобни затова първенства за тази цел, като румънското да речем, където днес ще се изиграят 3 двубоя. Но да се върнем в Холандия.  Както и колегите от Про-лигата вече споменаха, Фейенорд гази наред у дома този сезон – 7 победи в 7 мача. Едва ли стъпи накриво точно срещу средняк като ВВВ Венло. Още повече, че в последно време са им доста удобен съперник в Ротердам – 3 победи на нула и само 1 равенство в последните 4 мача за първенство тук. От друга страна Венло играят слабо навън напоследък – 3 загуби и само едно равенство (срещу слабака Емен) в предходните им 4 гостувания. Сега да поговорим малко за головете. Гостите в днешния мач направиха 3 поредни високо резултатни срещи преди днешната – 3-2, 2-2, 1-4. Линията от 2,5 гола беше покрита в 4 от предишните 5 домакинства на Фейенорд. Като това не се случи само при победата с 1-0 над Грьонинген. При корнерите също – ротердамци са един от отборите в Ередивизи, които печелят много ъглови удари, хеле пък, когато са домакини. Ами това е. Пожелавам ви успех!



   
red6devil реагира
Цитирай
red6devil
(@red6devil)
Знаменит Типстър
Регистриран: преди 8 години
Статии: 939
 

Мача си е много свестен, ясо е че ще се накичат всички на него и дано няма шашми. Не съм гледал в Бетфеър, но ако има хендикап корнери сигурно ще излезе. Или само за Фейнорд. В последното гостуване на ВВВ, като загуби от Хераклес с 4:1, корнерите бяха 14 на 1 за Хераклес.



   
ivan_tsochev реагира
КоментарЦитирай
red6devil
(@red6devil)
Знаменит Типстър
Регистриран: преди 8 години
Статии: 939
 

4:1 и 13:0 почти същото. Измъчих се с тия над 2,5 второ. Но всичко накрая е  👍 6.



   
ivan_tsochev реагира
КоментарЦитирай
ivan_tsochev
(@ivan_tsochev)
Мастър Типстър
Регистриран: преди 8 години
Статии: 4616
Автор на темата  

Евала, всичко е добре, когато завършва добре .



   
red6devil реагира
КоментарЦитирай