Коефициентите за Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport.

Уулвърхямптън - Ливърпул (21.12.2018, 22:00)  

Nikola Berti
(@nikola-berti)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 6 месеца
ОТГ: 143
21/12/2018 00:45  

Прогноза: Х // Коефициент: 4,40 // Турнир: Англия - Висша Лига.

Анализ: В първи мач от 18-ти кръг на Висшата лига Уулвърхямптън на своя „Молиню” посреща бъдещия (поне според мен) Шампион на Англия ... Ливърпул.

Уулвс след серия от 6 мача без победа наредиха 3 последователни успеха. И вече заемат 7-мо място във временното класиране. С привличането на Ешпирито Санто „Вълците” промениха коренно своя облик. А състава е интернационален с преобладаващи разбира се Португалски играчи, които имат класа и опит. Това, което не промениха, е тяхната непримиримост. И за мен този състав е изключително опасен и корав съперник за всеки един отбор от Висшата лига, който поне малко ги подцени.

Ливърпул и Клоп са творци..!! Много стойностен отбор, разполагащ с уникални таланти. Като за разлика от други години имат и необходимата дълбочина в състава си. Този сезон смятам „Мърсисайдци” за основен претендент за така жадуваната титла от тях. Вече 17 кръга те нямат загуба. А защитата им е допуснала само 7 гола и са в поредица от 5 последователни победи. Уникално..!!

Въпреки това смятам, че домакините са способни да сложат край на тази чудесна серия от победи. Уулвс играха с другите 5 отбора от шестицата и представянето им хич не е лошо. С Манчестър Юн и Арсенал направиха 1:1 като гости. А като домакин победиха Челси, равенство 1:1 с Манчестър Сити и само малшансът им попречи (а показаха характер и дух) да изравнят на Тотнъм и загубиха с 2:3.

Очакванията от всички са за една рутинна победа на Ливърпул. И как няма да е така като те са на върха с 1 точка преднина пред Сити и при една евентуална победа те ще посрещнат Коледа на 1-во място. А традицията както знаем от няколко сезона е, че който по Коледа е на 1-во място ... той е и Шампиона.

Не трябва обаче да се забравя, че те допуснаха загуби в Европа от Цървена звезда, Наполи и ПСЖ. Като особено със  Звезда се видя, че има как да се противостои на тяхната игра. В халфовата линия и нападение всичко е наред. Но използването на Милнър в защита крие рискове.

Уулвс за тоя мач са отписани и никой не ги слага в някакви сметки. Но този отбор играе с настроение и са абсолютно освободени от напрежение за разлика от своя съперник. В такъв случай и като се има предвид колко непредвидима е Висшата лига на Англия, какво по-хубаво от това... Уулвърхямптън да сложат край на победната им серия от мачове на Ливърпул с една хубава игра. Избирам равенството.   😎 

Публикацията бе редактирана преди 2 месеца от TZ

Харесано от: Fuhrer, Baiko и mitko820
КоментирайЦитирай
Fuhrer
(@fuhrer)
Почетен Типстър
Регистриран: преди 8 месеца
ОТГ: 331
21/12/2018 18:28  

Евала.Така се играе,а не като мижитурките буки-слушковци.Или така или пропускаш мача.Някои му казват ПРАВИЛЕН залог,други Валю бет,но малцина го разбират това.Успех.

КоментирайЦитирай
PetarDan
(@petardan)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 8 месеца
ОТГ: 177
22/12/2018 00:24  

"Очакванията от всички са за една рутинна победа на Ливърпул. И как няма да е така като те са на върха с 1 точка преднина пред Сити и при една евентуална победа те ще посрещнат Коледа на 1-во място. А традицията както знаем от няколко сезона е, че който по Коледа е на 1-во място ... той е и Шампиона."

От твоята уста, в божиите уши...;)

КоментирайЦитирай
red6devil
(@red6devil)
Ценен Типстър
Регистриран: преди 4 месеца
ОТГ: 234
22/12/2018 09:03  

"  Една патица мислила, мислила и взела че се удавила. " 

КоментирайЦитирай
red6devil
(@red6devil)
Ценен Типстър
Регистриран: преди 4 месеца
ОТГ: 234
22/12/2018 13:30  

Berti извинявай не си ме разбрал. Ти си най-сипатичен тук на всички. Кваалификации прави само един човек. Просто прочети всички коментари. Весели празници ! 

КоментирайЦитирай
Nikola Berti
(@nikola-berti)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 6 месеца
ОТГ: 143
22/12/2018 14:45  

red6devil ...вярно колега не осъзнах добре написаното,а и не бях много в състояние да чета.. 😀 ...след банкет съм и изпих вече 2 кубика вода.. 🤩 ..пък и съм и на работа. Всичко е наред и весели празници..!! ..Всъщност ти за мен си позитивен човек и много добър типстър въпреки ,че нямам честа да те познавам лично.

КоментирайЦитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport!

Обработва се

Моля, Вход или Регистрация