Уругвай- Франция ( ...

[ПЕЧЕЛИ] Уругвай- Франция ( 6.07. - 17:00 часа)  

Brainstorm
(@brainstorm)
Профи Типстър
Регистриран: преди 1 година
ОТГ: 624
06/07/2018 7:19 am  

Прогноза : общо свободни удари  под 32.5

Коефициент: 2.25

Турнир : СП 2018

Според мен мача е труден за прогнозиране като знак и за това ще опитам един по-нестандартен залог . Струва ми се ,че тук Betfair нещо са объркали линиите. За справка в bet365  коефициента за под 33 свободни удара е едва 1.30 а за над 32  е 3.75 , така че който има акаунти в двете популярни къщи може да се направи сигурни пари  от тоя залог.Иначе аргументите ми са чисто статистически. Противно на мнението ,че Уругвай са грубияни , те са отбор който сравнително рядко прави нарушения и общия брой  на свободните удари в техните мачове  рядко стига стандартните 29-30 . Изключение тук беше мача им с Русия , която без съмнение е най-грубия отбор на първенството или поне такъв срещу когото са свирени най-много нарушения. Малко неочаквано французите са също в челото на  класирането по брой на свободни удари  , макар че голяма част от тях са в 1/8 срещу Аржентина ( общо 36 ). Признавам че  важността на мача  също работи в полза на овъра , но все пак продължавам да си мисля ,че  офертата за под 32.5  е много добра !

Цитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport!

Обработва се

Моля, Вход или Регистрация