Ум Салал - Ал Хор (28.09, 20:00)  

Jack the Ripper
(@jack-the-ripper)
Надежден Типстър
Регистриран: преди 9 месеца
ОТГ: 91
27/09/2018 14:35  

Прогноза:  1/1

Коефициент: 2.60

Турнир: Катар, Лига на Звездите

Анализ: Ум Салал срещу Ал Хор в мач от кръга на Лига на Звездите в Катар. Мачът ще се изиграе в петък от 20:00. Ум Салал са 6-ти с 10 точки, на 3 от лидера Ал Сад. Имайки предвид, че само веднъж са били домакин в тези 6 кръга, то спечелените точки на Ум Салал са постижение. В този домакински мач разбиха Ал Ахли Доха с 4-1. Предолагам ще победят и Ал Хор с голям резултат. Гостите имат едва 2 точки и са предпоследни. Вкарали са едва 2 гола, което ги прави най-слабата атака за момента, а са получили 10. При тях също се забелязва, че от 5 изиграни мача имат 4 гостувания. Не знам как ги правят тези програми в Катар, но са много нелогични. През миналия сезон са били 8-ми, може би ще спечелят повече точки в домакинствата си. Ум Салал нямат проблеми срещу този съперник и Ал Хор се явяват удобни за тях. Очаквам 1/1 и дано не направят някаква обръщалка. От последните 9 мача имат 2 обръщалки, но последният мач е бил обръщалка, така че да се надяваме да не направят 2 подред.

Публикацията бе редактирана преди 6 месеца от TZ

Цитирай
Shelby
(@shelby)
Новобранец
Регистриран: преди 6 месеца
ОТГ: 1
28/09/2018 16:02  

Коефициента за 1 скочи до 2.20???

КоментирайЦитирай
Jack the Ripper
(@jack-the-ripper)
Надежден Типстър
Регистриран: преди 9 месеца
ОТГ: 91
28/09/2018 17:28  
Публикувано от: Shelby

Коефициента за 1 скочи до 2.20???

Доре вече коефицентът е 2.20. Единствена информация от нета, която намерих е, че гостите имат нов треньор. Друго инфо не ми е известно, явно букмейкърите имат нещо предвид, за да го вдигат. За мен залогът е оправдан. Просто статистически не виждам да съм направил грешка в избора на мача. Заложил съм го, няма да затварям. Нагоре съм за месеца, мога да рискувам. Дори, както казвам за мен не е риск. Последния мач, който играх и коефициента се вдигна много беше от Чили. Унион срещу Евертън. Унион загуби с 4-0. Гледах мача и беше равностоен. Унион изпусна положения при 0-0 и гостите от 4 точни удара имаха 4 гола. Дали заради качването на коефициента, или късмет, мача не излезна. Но и той беше статистически оправдан. И не мисля, че съм направил някакви грешки в избора си на мачове.

Тази публикация бе редактирана преди 6 месеца от Jack the Ripper

КоментирайЦитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport!

Обработва се

Моля, Вход или Регистрация