Уигън - Шефилд Уенз...

Notifications
Clear all

[ПЕЧЕЛИ] Уигън - Шефилд Уензди 28.01.20 21:45

DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда
Регистриран: преди 3 години
Статии: 1540
Автор на темата  

Прогноза 1

Коефициент 2.80

Турнир Англия Чемпиъншип

Анализ Уигън са на 7 точки от спасителната зона и при загуба днес мисията им става невъзможна.Изобщо не е нужно да споменавам и че след този мач им предстои гостуване на Лийдс,които едва ли ще изпуснат място за промоция в домакински мач.Уиган се вижда че изобщо не разчитат на нещо в гостуванията си докато у дома все пак се борят,макар да не постигат впечатляващи резултати.Загубите,които инкасираха напоследък бяха от отбори борци за плей-офни места.Притеснителен е факта,че Уигън много трудно бележат голове у домаили по-точно или изобщо не отбелязват или никога повече от 1 гол.За отбора на гостите мога само да кажа,че демонстрираха явна загриженост за мача от ФА къп и пълно безразличие към първенството.Домакинската загуба от Блекбърн с 0-5 беше направо обидна,независимо с колко ротаций е бил тима.Е постигнаха своето за купата,но сега или пак ще има почивка за някои турнирни титуляри или най-малкото ще има дърпане на уши и мерки да не се повтаря резила.подозирам обаче,че все пак е имало и тържества след победата,а и днешния мач е гостуване далеч от феновете на отбора.залагам тогава за отбора,който има сигурна мотивация.Може пък някои да останат много учудени след края на този двубой,как така отбора,който е много по-високо в класирането и който е уж в много по-добра форма е загубил?аз лично няма да съм от учудените.единственото ми притеснение е равния знак.Лек ден и успех по рулетките.Надявам се да залагате само на Червено,те са оувърите.Обичам оддс мейкърите.

Харесано от: Nikola Berti
Цитирай
Nikola Berti
(@nikola-berti)
Профи Типстър
Регистриран: преди 3 години
Статии: 728

😎 😎 😎... 

КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози