Търкс и Кайкос - Си...

Notifications
Clear all

Избери Бонус Нов Клиент:

[ПЕЧЕЛИ] Търкс и Кайкос - Синт Мартин (14.11, 22:00)  

ivan_tsochev
(@ivan_tsochev)
Типстър Звезда
Регистриран: преди 2 години
Статии: 1370
14.11.2019 15:59  

Прогноза: над 3,5 гола

Коеф.: 1.85

Турнир: Лига на Нациите КОНКАКАФ

Анализ: Тръфно ми е да си извъртя езика да ги произнеса тези държавици, но днес благодарение и на колегата Краси Димов ще ги направим малко по-популярни на широката публика. И аз съм на неговото мнение, че в този мач ще има много голове. За жалост Бетфеър не предлага едномачови комбинации за този мач. В последните 9 срещи на домакините само 1 е била под 3,5 гола (при загубата от Гваделупа с 0-3). Но пък в другите двубои е имало истински голопад - 2-6, 2-6, 0-11, 0-8, 1-6, 5-2. Чудно ми е защо изобщо се мъчат, ама както се казва за всеки има място под слънцето. В последните 3 мача на Синт Мартин  имало общо 16 гола, повечето в тяхната врата, разбира се. В това число е включен и първият им двубой с Търкс и кайкос, игран преди месец на техен терен и завършил със загуба 2-5. Не виждам защо и сега да не стане голов мач. Прогноза: над 3,5 гола.

Цитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от bet365!