Търкс и Кайкос - Си...

[ПЕЧЕЛИ] Търкс и Кайкос - Синт Мартин (14.11, 22:00)  

ivan_tsochev
(@ivan_tsochev)
Типстър Звезда
Регистриран: преди 1 година
Статии: 1124
14.11.2019 15:59  

Прогноза: над 3,5 гола

Коеф.: 1.85

Турнир: Лига на Нациите КОНКАКАФ

Анализ: Тръфно ми е да си извъртя езика да ги произнеса тези държавици, но днес благодарение и на колегата Краси Димов ще ги направим малко по-популярни на широката публика. И аз съм на неговото мнение, че в този мач ще има много голове. За жалост Бетфеър не предлага едномачови комбинации за този мач. В последните 9 срещи на домакините само 1 е била под 3,5 гола (при загубата от Гваделупа с 0-3). Но пък в другите двубои е имало истински голопад - 2-6, 2-6, 0-11, 0-8, 1-6, 5-2. Чудно ми е защо изобщо се мъчат, ама както се казва за всеки има място под слънцето. В последните 3 мача на Синт Мартин  имало общо 16 гола, повечето в тяхната врата, разбира се. В това число е включен и първият им двубой с Търкс и кайкос, игран преди месец на техен терен и завършил със загуба 2-5. Не виждам защо и сега да не стане голов мач. Прогноза: над 3,5 гола.

Цитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport!

Моля, Вход или Регистрация