Транмиър - Тотнъм (...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

Транмиър - Тотнъм (04.01, 21:45)  

Brainstorm
(@brainstorm)
Профи Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 561
04.01.2019 7:33  

Прогноза: домакин над 0.5 гола + гост под 2.5 гола

Коефициент: 3.78

ФА Къп, Англия

Мачът на годината за Транмиър . Домакините едва ли таят някакви надежди за продължаване напред в турнира, но пък едно равенство и съответното преиграване на Уембли ще е добре дошло за финансовото състояние на отбор от техния ранг. Сама след 4 дни Шпорите приемат Челси в полуфинал за купата на лигата , а в следващия Уикенд и възродения Ман. Юнайтед за лигата. Ще не ще Почетино ще трябва да ротира състава си  и вероятно днес Хари Кейн и Ерексен няма да започнат като титуляри и евентуално ще влязат в игра през втората част . Унияма и Дайер лекуват контузии ,мача пропускат и Муса Дембеле, Ламела и Фертонген . Разбира се Тотнъм разполага с техни заместници и едва ли ще пропусне победата, но все пак преди година два пъти направи равенства с отбори от класата на Транмиър - 1:1 С Нюпорт Каунти и след това и 2:2 с Рочдейл. Очаквам ентусиазирана игра от страна на домакините и почетен гол за тях .

Публикацията бе редактирана преди 2 години от TZ

Харесано от: mitko820 и Nikola Berti
Цитирай
Brainstorm
(@brainstorm)
Профи Типстър
04.01.2019 8:19  

извинявам се коефициента,  който съм дал се формира от под2.5 гола за гост +двата отбора да отбележат гол...така както съм го изписал е малко по- нисък  - около 3.90

Харесано от: Jolly
КоментарЦитирай
TZ
 TZ
(@tz)
Шефът
Регистриран: преди 5 години
Статии: 168
04.01.2019 13:38  

Приемам, че прогнозата е: "домакин над 0.5 гола + гост под 2.5 гола"

Коефициент: 3.78

КоментарЦитирай
Brainstorm
(@brainstorm)
Профи Типстър
04.01.2019 18:01  

ОК , Шефе ! Всъщност двата залога се различават  малко , което не си бях дал сметка в началото... сега ако Тотнъм  загуби на нула  прогнозата ми също печели.... макар че вероятността това да се случи и твърде малка 🙂

КоментарЦитирай
TZ
 TZ
(@tz)
Шефът
Регистриран: преди 5 години
Статии: 168
04.01.2019 18:13  

Различават се, а не ми стана много ясно с коя от двете прогнози искаш да участваш. Затова избрах прогнозата от първия ти пост с правилния коефициент за нея.

КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози