Транмиър Роувърс - ...

Notifications
Clear all

[ПЕЧЕЛИ] Транмиър Роувърс - Крю Александра (08.03. 21:45)

Стр. 1 / 2

red6devil
(@red6devil)
Профи Типстър
Регистриран: преди 3 години
Статии: 716
Автор на темата  

прогноза:   1 

коефициент   2.20

Англия, Втора Лига

Транмиър се боро за място в баражите за Лига 1. Намират се в много добара форма. Отбора записа 4-ри победи и един равен в последните 5 мача, като допусна само един гол. Играят доста по стабилно в къщи.

Крю имаха наякви шансове да се борат за плейофи, самоче в последните мачове спукаха гума. И към момента са в златната среда, на осем точки от зоната за плейофи и на цели 16 от опасната. Навън са слаб гост, като срещу отбори от първата 10-ка имат 1 победа и 6 загуби.

Транмиър има по голями шансове за нещо и трябва да се възползва от домакинството си и колебливия напоследък и слаб гост - Крю.

Публикацията бе редактирана преди 2 години от red6devil

Харесано от: rocky_stone, Nikola Berti, mitko820 и още 1 души
Цитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда
Регистриран: преди 2 години
Статии: 1328

Колега,много хубава прогноза.Цял свят я играе така и дано ти излезе.Само се чудя Транмиър,като новаци в лигата,дали няма да им дойде малко в повече да вземат и още една промоция за втори пореден сезон????Само аз си го мисля това,така че прогнозата ти е навярно добра.успех

КоментарЦитирай
red6devil
(@red6devil)
Профи Типстър
Статии: 716
Автор на темата  

Има няколко фактора, които ме карат да го играя тоя мач: 

Като се почне от добрата ставка, която ако е в Висшата лига, или Румъни примерно ще е 1.40 за същото нещо. Форма на двата отбора, домакинство, при слаб гост. И забравих да кажа, че Крю са и много удобен съперник на Транмиър.

А и едва ли лига 2 е играна чак толкова много. Пък и Крю имат много почитатели, които само като видат името им и забиват 2-ка.

КоментарЦитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда

Ами незнам.Аз лично не обичам пъблик бетс,а освен това Крю имаха серия от 7 мача без загуба,а сега инкасираха 2 поред.може пък да влязат и в дълга серия без победа или равенство.От щаба на Транмиър са умерени оптимисти за двубоя и може и да ти излезе.скоро ще разберем.

КоментарЦитирай
Brainstorm
(@brainstorm)
Профи Типстър
Статии: 561

Как пък го определи ,че е Пъблик бет  много не ми е ясно  🤔  в най-добрият случай е в десятката на най-играните мачове за вечерта .... ако не беше прогнозата на red6devil аз даже нямаше и да разбера че се играе такъв мач 😀

КоментарЦитирай
PetarDan
(@petardan)
Уважаван Типстър
Статии: 199

На мене ми е странно висок коеф за 1, явно букитата знаят защо.

А за две последователни промоции, Лутън си го правят редовно последните 10 години...

КоментарЦитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда

Info: 
Betting tip: 1 
Total volume for this match in Betfair: 21449 €   Давам го само заради любознателния Колега,който учи термина пъблик бет.успех в обучението

КоментарЦитирай
Brainstorm
(@brainstorm)
Профи Типстър
Статии: 561

ами щом за теб 21 000  заложени за един мач го правят Пъблик  ,няма да споря ... по твоята логика утре ще има поне 100 -на пъблик бет мачове 😀 

Харесано от: ivan_tsochev
КоментарЦитирай
ivan_tsochev
(@ivan_tsochev)
Типстър Звезда
Статии: 1937

Публикувано от: Brainstorm

ами щом за теб 21 000  заложени за един мач го правят Пъблик  ,няма да споря ... по твоята логика утре ще има поне 100 -на пъблик бет мачове :

Много точна реплика, ако не и бая повече от 100тина в това море от мачове, 20к евро е далеч не мн голяма сума да се каже пъблик бет за някой мач.

КоментарЦитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда

Така е Колеги.щом от общо 30 000 за единия знак са заложени 20 000,това не е пъблик бет.И да,наистина ли сте учудени,че на ден има 10-тки пъблик бет?И наистина ли мислите,че на всяко първенство се залагат еднакви суми пари?Ама кой съм аз пък да ви казвам?вие сте Акули....извинете за невежеството ми,но още се уча от вАС големите.дано само бързо да забравям наученото

КоментарЦитирай
Стр. 1 / 2
Сподели:

Виж още футболни прогнози