Тотнъм - Нюкасъл (0...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

[ПЕЧЕЛИ] Тотнъм - Нюкасъл (02.02.2019, 14:30)  

Deadpool
(@deadpool)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 116
01.02.2019 23:20  

Прогноза: Нюкасъл +2 Хендикап

Коефициент: 1.57

Висша лига на Англия

След последния "шокиращ" кръг, е малко наивно пак да се търсят бомби:

Но щом бат ви Асен търси изненада в този мач, значи има нещо. Аз пък ще се подсигуря и с 2 гола преднина за Нюкасъл.

Тотнъм минаха през доста ангажиран период с мачове през 2-3 дни , започнал още от Коледа. Напоследък умората си казва думата и записаха няколко слаби резултата. За беда, Хари Кейн и Деле Али са контузени.

Рафа Бенитес пък като че ли живее за тези мачове срещу силните на деня, в които да демонстрира тактическите си приоми. Последната му жертва от големите бе Ман Сити в началото на седмицата - победа с 2:1. Е, вярно у дома. Но и когато гостува, Нюкасъл също се опълчва сериозно на грандовете. Ето резултатите от този сезон:

Ман Сити 2-1
Ман Юнайтед 3-2
Ливърпул 4-0
Челси 2-1

Все загуби. Но 3 от тези 4 резултата биха ме устроили, за да ми е печеливша прогнозата. А даже този мач ми мирише много на Х... но с Хиксовете съм гола вода и ще го оставя тази област на колегата Трите Хикса - Никола Берти. 🤠  👍  🍺 

ПП. Извън прогнозата - много ми харесва как като сложа линка на снимката и се появява самата снимка. Това ме амбицира всеки път да ви слагам по нещо шарено в прогнозите ми. 😉 

Публикацията бе редактирана преди 2 години от TZ

Харесано от: Nikola Berti, Baiko и red6devil
Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози