Торино- Болоня-16.0...

Notifications
Clear all

Торино- Болоня-16.03.19 21:30

DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда
Регистриран: преди 3 години
Статии: 1635
Автор на темата  

Прогноза 1

Коефициент 1.9

турнир Италия Сериа А

Анализ Торино са един от последните отбори на които може да се вярва в света на залозите,но този път съм длъжен да им дам шанс предвид фактическите обстоятелства.Предварително ще поясня,че това е пъблик бет и следователно в него няма никаква стойност.Никога не бих го играл с реален залог.За любителите на дълги печеливши серий в игри с прогнози препоръчвам залог 1х+под 1.5 гола за Болоня на коефициент 1.33.Гарантирам сигурно уцелване.Иначе Торино са на 6 точки от биг 4,но тази разлика ще се стопи скоро предвид директния сблъсък между двата Милански гранда.Предвид очакваните победи на Аталанта и особено на Лацио днешните домакини никак не ги устройва равенство в този мач.Реално погледнато равенството не устройва и болоня,което автоматично означава,че тук ще има победител.Само липсата на топ реализатора на болоня,както и стабилната защита на Торино ме спират от задължителния в такъв тип мачове залог от вида Торино+над 2.5 гола.Просто някак се съмнявам Болоня да отбележат гол.Скоро ще разберем дали мача е 1 или 2.

Цитирай
Baiko
(@baiko)
Типстър Звезда
Статии: 1263

Те тук баце се вкара в сериозен филм.Мача ще е е оувър...

КоментарЦитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда
Статии: 1635
Автор на темата  

Да.Възможно е,ако Торино направят сами оувъра,иначе съм написал при нормални обстоятелства,че такъв мач се играе 1 или 2 +оувър.Не четеш внимателно

КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози