Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

С-Осака U23 - Роасо Кумамото (22/11/20-07:00)  

mitko_winner
(@mitko_winner)
VIP Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 422
21.11.2020 19:39  

Прогноза:  над 2,5 гола в мача

- Коефициент: 1,85

- Япония Джей Лига 3

- Анализ: В ранната неделна сутрин ви предлагам срещата от 3-тото ниво в японския кубен футбол между тима на Серезо Осака 23 и Роасо Кумамото.Срещата е доста предизвикателна за мен в отношение да се търси голова развръзка  на една много добра ставка,която не е за изпускане.

Домакините са последни в класирането и дори е излишно да казвам,че имат една от най-слабите отбрани.Серезо приема един от евентуалните претенденти за елита Роасо Кумамото,който обаче влезе в дупка точно в неподходящия момент и така тима нареди 3 поредни загуби а е само на 3 точки от 2-рия в класирането,но да се върнем към конкретното ми предложение тук а то е именно да се търси голова линия (+2,5).Както споменах слаба домакинска отбрана допуска средно по 1,75 гола на мач,което привидно не е много особено за последен,но пък е достатъчно.

Гостите притежават пък едно от най-добрите нападения отбелязало 46 попадения до тук,но същевременно и доста пропусклива защита като за тим с претенции за челни места,която е допуснала 38 гола до тук.Въобще мачовете на гостите са съпътствани с достатъчно попадения за да се търси оувър и в този техен мач,както стана и в предишните им 4 поредни двубоя от сезона.

Струва си опита определено според мен на една доста добра ставка за това.

Успех!

Публикацията бе редактирана преди 4 дни от mitko_winner

Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози