[ПЕЧЕЛИ] Спортинг Лисабон - Порто (12.01,17:30)  

Nikola Berti
(@nikola-berti)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 7 месеца
ОТГ: 173
11/01/2019 21:12  

Прогноза: Х // Коефициент: 3,30 // Турнир: Португалия - Примейра лига.

Анализ: Това е дербито на 17-ти кръг в Примейра лига.

Преди да започна моля за извинение всички колеги, които ме подкрепят безрезервно за избора ми на тази прогноза, която се явява 3-та след 2 печеливши хикса. Да ... има много мачове и можех да потърся по-нисък коефициент и по-сигурен мач или поне да намеря среща на гол/гол или над/под голове за печеливша серия от 3 прогнози..., но какво по-сигурно за Берти от това Португалско дерби.. 🙂  🙄 . Такъв съм си и не ме съдете много колеги!! Някой ден може и да стана по-разумен покрай вас.! И така ...

Спортинг Лисабон е стабилен домакин. От 8 мача на „Ещадио Жозе Алвеладе” те имат 8 победи с голова разлика 21-6. Действително тези победи са над отбори от долната половина на таблицата като изключа Белененсеш. В гостуванията обаче те допуснаха 4 загуби от 8 мача. А липсата на Бас Дост им причини загуба в последния им мач с Тондела, въпреки че отбора си игра своя открит футбол с много подавания, с огромно владеене на топката и с много голови положения. Нани, Рафиня, Гудел и Фернандеш са с добро взаимодействие. Но колебанията на моменти в защита и проблеми с подсигуряването им причиняват доста неприятности.

Порто е в супер форма и забележителни резултати. От 20 мача във всички турнири този отбор спечели 19 победи. Загуба имат само от Бенфика преди 3 месеца като гост. След тази загуба наредиха 8 последователни победи във всички турнири в гостувания, което е също впечатляващо. Порто е с най-добрата защита в лигата инкасирала само 10 гола, а извън Порто - само 4 гола.

Съставите: За Спортинг участие в дербито няма да вземат Акуня и Баталия. Бас Дост има шанс да се възстанови, което ще вдъхнови съотборниците му. За Порто аут са Абубакар, Коста и Отавио.

Прогноза: Напълно съм наясно, че Порто е абсолютния фаворит в мача. И все пак това е едно от дербитата в Португалия носещо голям заряд. За мен мача си е троен независимо от моментната форма и състояние на двата отбора. Това е и шанса на Спортинг да се задържат в битката за титлата. При това те имат и добри показатели в домакинствата си със своя гост. Последната им загуба тук е от преди цели 10 години. А в последните им 10 срещи в Лисабон те са с 4 победи и 6 равенства. Смятам, че Спортинг Лисабон ще е пределно мотивиран да вземе трите точки, но едва ли ще успее. Порто пък и точка му е достатъчна. Време е да се спре победната серия на „Драконите” и Спортинг ще го стори точно в този мач.  Избирам равенство... 😎 

Публикацията бе редактирана преди 2 месеца от TZ

Харесано от: icaka81, M__i__r__o, Brainstorm и още 4 души
Цитирай
Brainstorm
(@brainstorm)
VIP Типстър
Регистриран: преди 9 месеца
ОТГ: 408
12/01/2019 20:36  

Браво, поредната ти страхотна прогноза! Даже започнаха и да излизат вече😉За съжаление тая си я пуснал доста рано и я видях пост фактум😕

Харесано от: mitko820 и M__i__r__o
КоментирайЦитирай
M__i__r__o
(@m__i__r__o)
Ценен Типстър
ОТГ: 220
12/01/2019 22:40  

Никола Берти "Трите хикса". 👍 Три поредни! И все професионални - 1:1, 1:1 и 0:0! 🙂 Не късметлийски по 2:2 и нагоре.

Харесано от: mitko820
КоментирайЦитирай
Deadpool
(@deadpool)
Надежден Типстър
ОТГ: 79
12/01/2019 23:27  

Браво Берти ! Тези хубави анализи заслужават да се конвертират в печеливши прогнози !

Харесано от: mitko820
КоментирайЦитирай
red6devil
(@red6devil)
Ценен Типстър
Регистриран: преди 5 месеца
ОТГ: 289
13/01/2019 00:49  

😎

КоментирайЦитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport!

Обработва се

Моля, Вход или Регистрация