Форум

Словакия – Украйна …
 

Коефициенти от САЙТА на BET365

[ПЕЧЕЛИ] Словакия – Украйна (16.11, 21:45)

6 Статии
4 Типстър
14 Реакции
932 Тренд
Krasimir1981
(@krasimir1981)
Прочут Типстър
Регистриран: преди 8 години
Статии: 390
Автор на темата  

Прогноза: 1

Коефициент: 2,20

Първенство: Лига на Нациите

Анализ: Възпитаниците на Шевченко предсрочно спечелиха своята група в Лига на Нациите. Мачът в Търнава за тях има само турнирен смисъл. Прогресът на жълто сините при Шевченко е безспорен, отборът трупа само победи. Именно този факт ще даде възможност на треньорския щаб в мач без значение да провери нивото на младите футболисти. По различни причини за този двубой на са извикани Ракицки, Ярмоленко,Бутко, Собол, Ордец, Сидорчик, Марлос, Кравец и Селезньов.

По дяволите, кой ще играе?

Отговора ни го дава Шевченко, който извика пет абсолютни дебютанта и още много футболисти, които може да се считат за нови. Но в мач без значение целта на треньорския щаб е ясна – да се проверят качествата на младите футболисти в официален двубой, в който резултатът ще е без значение.

На Словаците им е необходимо да спечелят този мач, ако не искат да отпаднат от  групата. Също така, Словаците трябва да се реабилитират пред своите фенове за ужасния старт в Лига на Нациите. Същевремено, Словакия смени своя треньор. Младият Гапал въпреки крехката си възраст има натрупан опит по Европейските терени и също така оглавяваше младежката национална гарнитура. Смяната на треньор обикновено мотивира футболистите да се борят и доказват за титулярните места в отбора.

Класата и опита са налице в днешният двубой за Словаците и имат мотивацията и всичкия ресурс да постигнат положителен резултат тази вечер. Също така, трябва да се признае, че Украйна спечели всичките си три двубоя в лигата, но не с разгромни резултати и то с оптималният състав, с който разполага Шевченко. А днес с кадровите експерименти на чужд терен едва ли ще стигнат до четвърта победа. Успех!!!



   
user, ivan_tsochev, Deadpool и 3 хора реагираха
Цитирай
Fuhrer
(@fuhrer)
Знатен Типстър
Регистриран: преди 8 години
Статии: 314
 

Приятелю млад.Тази прогноза и аз я прочетох-знаеш добре къде.После обаче по традиция реших да размисля и със собствената си глава.Какво по-различно е за отбора на Словакия от чиста победа и от равен мач?аз неможах да си отговоря на този въпрос.Ти и оня типстър сте могли.Браво.желая ВИ успех.Съвсем искрено казвам тези неща,но понякога е полезно човек да мисли и сам. 😀 



   
Baiko реагира
КоментарЦитирай
Krasimir1981
(@krasimir1981)
Прочут Типстър
Регистриран: преди 8 години
Статии: 390
Автор на темата  

Ще си позволя да ти отговоря в няколко изречения.

Малко или много всеки един от нас черпи от някаде информация за даден двубой,и много силно се съмнявам,че тази прогноза сме я прочели от едно и също място.

И сега ще ти обясня защо,защото членувам в Руска група в Телеграм канал кадето лично съм поканен от мой много добри приятели с който съм живял и учил четири години в  Москва.В тази група различни хора побликуват и дискутират различни прогнози както и качват различни статистики трендове и още какво ли не свързано с футбола.Напълно е възможно тази прогноза да е качена някаде.Винаги когато пиша прогноза гледам да мине през призмата на моя болен мозък.Плюс това аз много добре знам кой е написал тази прогноза която  реално е АХ Словакия 0.

Благодаря за вниманието!!!



   
Deadpool и ivan_tsochev реагираха
КоментарЦитирай
emopan
(@emopan)
Доверен Типстър
Регистриран: преди 8 години
Статии: 37
 

“ Я бы не лез в данную встречу. Слишком много НО в этой игре. Не понятно Словаки захотят играть на победу или нет. Могут и специально опуститься. Украина так же не думаю что будет сливать матч. Шевченко молодой тренер и амбиции не позволят просто доиграть групповой раунд. Так мне кажется Украина на оборот на победу будет играть. Так что в данной игре может выйти всё что угодно“

Това е копиран текст от едно място хахаха

 



   
ivan_tsochev и Deadpool реагираха
КоментарЦитирай
Deadpool
(@deadpool)
Прочут Типстър
Регистриран: преди 8 години
Статии: 534
 

Похвално е , че хора като krasimir1981 и emopan споделят неща , които са научили за този мач . То това май е една от основните идеи на обоснованите прогнози …

А fuhrer като никога казва и нещо , върху което може и да се замислим – личи си обаче , че му е много труден нормалния тон в комуникацията 😀 Обикновено само се присмива и обижда …

Форума все повече заприличва на добро място за анализ на футболни мачове 😉

Само не се яжте за глупости – нормално е всеки да си има мнение и да си държи на него. А накрая е ясно , че букмейкъра печели 😀 пък ние ще си останем със споровете.



   
red6devil и ivan_tsochev реагираха
КоментарЦитирай
emopan
(@emopan)
Доверен Типстър
Регистриран: преди 8 години
Статии: 37
 

това за букмейкъра си е вярно……..той печели , иначе ще фалира

въпроса е да не печели точно от нас



   
Baiko реагира
КоментарЦитирай