Словакия - Украйна ...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

Словакия - Украйна (16.11, 21:45)  

red6devil
(@red6devil)
Профи Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 555
16.11.2018 15:28  

Прогноза: 1Х + ПОД 3,5 ГОЛА. 
Коефициент: 1.55. 
Лига на Нациите, УЕФА, Лига A / гр. 1

Като втори залог избирах този мач и ще го играя подобаващо на започнат вече чалиндж. Колегата и неговия приятел са написали предостатъчно и за този мач.

Двубоят е много важен за домакините, като програма минимум е 1 точка от мача. Вчера го мислех за Х1, а днес мисля, че по-скоро единицата е по-вероятния знак. Все пак, заради новия треньор ще е добре да вземат победа и малко доза самочувствие преди решителния мач с Чехия. Същевременно не очаквам много голове, домакините ще гледат да съхранят и сили за дербито с Чехия, където има какво да мерят и да делят.

Публикацията бе редактирана преди 2 години от TZ

Харесано от: Nikola Berti и Fuhrer
Цитирай
Fuhrer
(@fuhrer)
Почетен Типстър
Статии: 314
16.11.2018 16:20  

Перфектни разсъждения на явно мислещ човек.Само именно заради ефекта нов треньор аз лично го играх малко по-смело,а именно 1х+под 2.5 гола..Иначе Браво.

Харесано от: red6devil
КоментарЦитирай
red6devil
(@red6devil)
Профи Типстър
Статии: 555
16.11.2018 17:35  

Така очаквам да стане. Благодроности и за вашите разсъждения !

Иначе за база съм взел и всичките мачове от квалификациите за миналото световно. Където всичики мачове са с гол само в едната врата и само веднъж минават линията над 3,5 гола. 5 победи на нула и една загуба с 0:1 от Англия. Това е стила на Словакия. И днес шансовете са голями да не допуснат гол.

За по смелите Словакия да победи на нула, около 3.20 коеф.

КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози