Рома - Порту ( 12.02., 22:45)  

Brainstorm
(@brainstorm)
Профи Типстър
Регистриран: преди 1 година
ОТГ: 593
12/02/2019 7:11 am  

Прогноза: над 2.5 гола, над 3.5 картона , над 8.5 корнера

Коефициент: 4.80

Шампионска лига

Рома се представиха много силно  в предишното издание на турнира . Тогава на свой терен те първо успяха да заличат пасив от 3 гола срещу Барселона , а после бяха на крачка да повторят същото и срещу Ливърпул . В Серия А са вкарали най-много голове с 1 повече от лидера Ювентус , който е на цели 25 точки преди тях . Това пък заради много нестабилната защита на Вълците , допуснала 31 гола в 23 мача . Порту са опитен турнирен боец . Днес обаче ще са лишени от услугите на двама важни нападатели Абубакар и Марега , а халфа Корона е наказан за натрупани картони. За това ще се откажа от първоначалния ми залог : победа за Рома и голове в двете врати . От една страна Рома сама може да покрие линията от над 2.5 гола , а от  друга пък не изключвам варианта да се стигне и до някаква изненада. Португалците са много коварен гост , който разчита на твърда игра в защита и бързи контраатаки , което само преди 3 години им донесоха успех тук с 3:0 пак в мач за Шампионската лига , но тогава в квалификации за попадане в груповата фаза .

Харесано от: ivan_tsochev, rocky_stone, Nikola Berti и още 3 души
Цитирай
PetarDan
(@petardan)
Ценен Типстър
ОТГ: 219
12/02/2019 12:30 pm  

Красьо, Порту не играят тази вечер, още по-малко с Рома...;)

Харесано от: mitko820
КоментирайЦитирай
Brainstorm
(@brainstorm)
Профи Типстър
ОТГ: 593
12/02/2019 7:15 pm  

предполагам имаш в пред вид името на гостите , популярни като ПортО .... само че аз имам един приятел ,който е живял известно време в града и от него знам че местните го наричат ПортУ  , съответно и футболния клуб 🙂      https://prnt.sc/mk5zgy

КоментирайЦитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport!

Обработва се

Моля, Вход или Регистрация