Notifications

Рома - Порту ( 12.02., 22:45)  

Brainstorm
(@brainstorm)
Профи Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 628
12.02.2019 7:11  

Прогноза: над 2.5 гола, над 3.5 картона , над 8.5 корнера

Коефициент: 4.80

Шампионска лига

Рома се представиха много силно  в предишното издание на турнира . Тогава на свой терен те първо успяха да заличат пасив от 3 гола срещу Барселона , а после бяха на крачка да повторят същото и срещу Ливърпул . В Серия А са вкарали най-много голове с 1 повече от лидера Ювентус , който е на цели 25 точки преди тях . Това пък заради много нестабилната защита на Вълците , допуснала 31 гола в 23 мача . Порту са опитен турнирен боец . Днес обаче ще са лишени от услугите на двама важни нападатели Абубакар и Марега , а халфа Корона е наказан за натрупани картони. За това ще се откажа от първоначалния ми залог : победа за Рома и голове в двете врати . От една страна Рома сама може да покрие линията от над 2.5 гола , а от  друга пък не изключвам варианта да се стигне и до някаква изненада. Португалците са много коварен гост , който разчита на твърда игра в защита и бързи контраатаки , което само преди 3 години им донесоха успех тук с 3:0 пак в мач за Шампионската лига , но тогава в квалификации за попадане в груповата фаза .

Харесано от: ivan_tsochev, rocky_stone, Nikola Berti и още 3 души
Цитирай
PetarDan
(@petardan)
Ценен Типстър
Статии: 221
12.02.2019 12:30  

Красьо, Порту не играят тази вечер, още по-малко с Рома...;)

Харесано от: mitko820
КоментарЦитирай
Brainstorm
(@brainstorm)
Профи Типстър
Статии: 628
12.02.2019 19:15  

предполагам имаш в пред вид името на гостите , популярни като ПортО .... само че аз имам един приятел ,който е живял известно време в града и от него знам че местните го наричат ПортУ  , съответно и футболния клуб 🙂      https://prnt.sc/mk5zgy

КоментарЦитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от bet365!