Реал Мадрид - Реал ...

Notifications
Clear all

[ПЕЧЕЛИ] Реал Мадрид - Реал Сосиедад (06.02,20:00)

Nikola Berti
(@nikola-berti)
Профи Типстър
Регистриран: преди 3 години
Статии: 728
Автор на темата  

Прогноза: Равен или Реал Сосиедад // Коефициент: 2,75 // Турнир: Испания - Копа дел Рей // Анализ: На „Сантяго Бернабеу”, Реал Мадрид приемат Реал Сосиедад в четвъртфинален сблъсък за Купата на Краля. Реал Мадрид е фаворит за спечелване на този мач. И как няма да е така, след като са в супер моментна форма и не познават вкуса на загубата от доста време. Реал Сосиедад  е с 2 загуби и 4 победи в последните си 6 срещи във всички турнири, а в Ла Лига са само на 2 точки от зоната даваща право на участие в Европейския клубен футбол. „Белия балет” никога не отписват тази купа, а и гостите проявяват необходимата сериозност в турнира. Треньорът на баските от Сан Себастиян дори си позволи да загуби визитата си на Леганес и направи известни промени в състава си, за да могат да се противопоставят успешно срещу гранда. Реал Мадрид  ще са без Гарет Бейл, Марко Асенсио, Еден Азар и Марсело Диас, които още не са възстановени. Каземиро и Карвахал също няма да участват, а пък и Лукас Васкес не е в групата. За Реал Сосиедад всички са налице. Очаквам максимална концентрация и от двата тима. Реал Мадрид е класен отбор и пълен с индивидуалности, но пък срещу тях ще бъде добре сработен тим играещ комбинативен и атакуващ футбол. В исторически план гостите са си абонат на „Балета”, но пък в последните 3 двубоя между тях Реал Сосиедад ги биха и у дома, и като гост. Смятам,че гостите са по силни от миналата година и въпреки загубата си от 14 кръг с 3:1 на „Сантяго Бернабеу” те имат своите шансове днес поне за равенство в редовното време. Рискова прогноза, но ще я опитам.....Равен или победа за Реал Сосиедад....... 😎 

Харесано от: Baiko, Deadpool, DedoTroll и още 4 души
Цитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда
Статии: 1540

За Реал Сосиедад големият липсващ е Лиоренте.Другите трима отсъстващи не са толкова важни.Потресаващо смела прогноза.Желая ти успех.Аз лично по-скоро бих заложил Ливърпул да не станат шампион отколкото кралския клуб да загуби в мач за купата на краля.Ако можете намерете да прочетете коя е най голямата загуба на Барса от Реал под заплаха от разстрел.

КоментарЦитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда
Статии: 1540

Браво    Най-доброто за деня

КоментарЦитирай
Nikola Berti
(@nikola-berti)
Профи Типстър
Статии: 728
Автор на темата  

Благодаря, колеги за лайковете!! Старая се максимално да мисля и да давам най - доброто от себе си. Не винаги се получава разбира се. Много субективни фактори в една среща могат да ни прецакат. Фен съм ви. Харесвам начина на мислене в прогнозите ви. Red6devil e класа. ДедоТрол и Каскарино имат разчупено мислене и подход към мачовете и определено са много добри типстъри. Deadpool и Mitko _Winner също ги надушват нещата. Байко и Ицака са много смели играчи и почти винаги рискуват.Миро е предпазлив, но има поглед над нещата и още мога да пиша, но ми липсва време. Извинявам се ако съм пропуснал някой. Не обичам да пиша под прогнози. За мен е истинско удоволствие да съм сред вас. Успех в сайта Топзалози. 

Харесано от: red6devil, Baiko, Deadpool и още 1 души
КоментарЦитирай
PFC
 PFC
(@pfc)
VIP Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 435

Браво Берти,страхотен усет към срещата и още повече че е успешна и печеливша.Пожелавам ти много успех и за напред и да си само с печеливши прогнози.🏅🏆

КоментарЦитирай
PetarDan
(@petardan)
Уважаван Типстър
Статии: 199

@nikola-berti

Браво Берти, ама дъртия ще те убие за такава прогноза...;)

Харесано от: PFC
КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози