Реал Мадрид - Леган...

Notifications
Clear all

Реал Мадрид - Леганес (09.01.2019, 22:30)

Deadpool
(@deadpool)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 4 години
Статии: 195
Автор на темата  

Прогноза: Леганес +2 Голове Хендикап

Коефициент: 1.83

Турнир: Испания, Копа дел Рей

Вече се забелязват доста празни седалки по трибуните на Сантяго Бернабеу. И няма как да е иначе, след като Реал Мадрид не спира да се излага в домакинските си мачове.

За 9 домакинства в Ла Лига този сезон Белият балет е отбелязал едва 13 гола. Като 6 от тях, или почти половината, ги наниза още в първите 2 кръга!

Кризата с контузени също се засили напоследък в Реал. 5 футболисти влязоха в лазарета за има няма десетина дни - Мариано, Лоренте, Хави Санчес, Гарет Бейл, Кроос.

Когато миналата година двата отбора играха за купата, Леганес продължи напред. И сега треньорът на гостите заяви, че ще се борят за такъв резултат, който да не обезмисли реванша.

А гледайки последните резултати на Леганес, виждам, че те са доста корав и тегав отбор и ако допускат загуби, са минимални.

Под 2.5 гола или пък Под 3.5 гола като добавка към прогнозата също е добър вариант. Но  няма да се впускам в допълнителни трепети. 🙂 Успех!

Харесано от: mitko820, user, Nikola Berti и още 2 души
Цитирай
PetarDan
(@petardan)
Уважаван Типстър
Статии: 199

Говори се за бойкот на някои от играчите срещу треньора и напрежение в съблекалнята. Последният мач били се разхождали по терена. Не съм гледал мача, така прочетох.

Но пък този сезон нищо друго не им остана, освен да спечелят тази купа... Така че... Отново троен мач..

Тази публикация бе редактирана преди 4 години 2 пъти от PetarDan

КоментарЦитирай
Deadpool
(@deadpool)
Уважаван Типстър
Статии: 195
Автор на темата  

Ако има бойкот в Реал, това ще е добре за прогнозата ми... Видяхме Ман Юн как се излагаше, докато футболистите бойкотираха Жозето.

КоментарЦитирай
red6devil
(@red6devil)
Профи Типстър
Статии: 749

При Реал се случват странни неща. Всички белези за отбор който да не се пипа ги има. Ако се игаре срещу тях най-добре. 

Още от махането на Зидан и Роналдо ми стана странно. Сега някъкъв, никакъв тренер. Слухове че Модрич и Крос ще се махат, е те са от най-добрите. Ще правят още издънки сигурно. Но за мен не е бойкот, а театър, нали трябва оправдание пред феновете. Всичко е ПАРИ !

Конкретно за днес и аз не знам, какво да очаквам.

Харесано от: Deadpool
КоментарЦитирай
PetarDan
(@petardan)
Уважаван Типстър
Статии: 199

За следващия сезон май ще сменят отбора. Чета че преговарят за много играчи още отсега.

За треньора им казах още в началото че не е за тях. Палячо. Класира Испания на световното и се помисли за велик. Сума ти циркове станаха заради него.

Харесано от: Deadpool
КоментарЦитирай
red6devil
(@red6devil)
Профи Типстър
Статии: 749

Точно, ще имат оправдани че са сбъркали с тренера. Те нарочно си го сложиха. Явен белег  че ще тръгнат нагоре ще е добър треньор. Въреки всичко очаквам да бият, когато най-малко се очаква, както биха Рома като гост. 

Иначе масовия залагащ, вика тва е Реал вече ще бият и буха кинти в букитата. 

КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози