РБ Лайпциг - Лион (...

Сподели:
Notifications
Clear all

РБ Лайпциг - Лион (02.10. 22:00)

1 Статии
1 Типстър
3 Харесвания
581 Тренд
red6devil
(@red6devil)
Знаменит Типстър
Регистриран: преди 5 години
Статии: 939
Автор на темата  

Прогноза:   Над 2,5 гола за РБ + гол в двете полувремена

коефициент    2.80

ШЛ

Поне за мен РБ са в по-добра форма от двата тима и днес ще вземат победата. В последния мач тима се подхлъзна и загуби от Шалке в първенството. Смятам че тази загуба ще им подейства отрезвително и мобилизиращо. Това е второто участие на отбора в груповата фаза на ШЛ. Преди две години отбора бе в доста силна група и понатрупа опит. Сега стартираха чудесно с победа над Бенфика. При победа днес тима ще е с много сериозен шанс за излизане от групата.

Лион не е в добра форма, тима е доста колеблив. Но има много опит в турнира на богатите. Не забравям, че миналата година поднесоха изненада в групите, като победиха Сити в Англия. После направиха тук в Германия зрелищно равенство с Хофе /3:3/ и /1:1/ с Шахтьор като гост. На осминафинала бяха разбити от Барса на реванша с 5:1.

Мисля че РБ израстна доста и ще се възползва от домакинството и лошата форма на Лион. Букито дава 1.45 за над 1.5 гола за домакина. Значи го очакват, както и аз. Затова направо рискувам и взимам 3 гола на добра ставка. Надявам се домакините да пият по една енергийна напитка и да им порастнат крила пред многобройните фенове на Ред Бул Арена.

Baiko, name и Nikola Berti реагираха
Цитирай