РБ Залцбург - Клуб ...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

РБ Залцбург - Клуб Брюж (21.02.19, 19:55)  

DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда
Регистриран: преди 2 години
Статии: 1221
21.02.2019 9:48  

Прогноза: 2

Коефициент: 6.00

Турнир: УЕФА Лига Европа

Анализ: Изобщо не мога да се съглася, че домакините са такъв фаворит в мача, а и изобщо за класиране напред. Всичките ми изводи са само на база предишния двубой. Как протече той?

През първото полувреме Залцбург целяха да убиват темпото в мача, като владееха много повече топката. При една от редките си контра-атаки отбелязаха гол. През второто полувреме домакините естествено усилиха атаките и обърнаха мача в своя полза, а Залцбург проявиха слабост в защита. Като цяло и двата отбора реално създадоха по-малко положения от головете, които всъщност вкараха.

Причините за този факт могат да бъдат само две. Едната е да имат много класни атаки, които да умеят да реализират и от трудни положения. Тази възможност обаче изобщо не отговаря на действителността, тоест със сигурност отпада. Втората и то истинска причина е, че и двата отбора са с много слаби и уязвими защити.

Категорично отбори с такива защити трудно правят равенства, а и формата на двубоя задължава Залцбург да търси само победа. По тази причина за мен знак Х в този двубой не съществува. Тогава при тази разстановка на коефициентите е абсолютно логично да играя срещу отбора под напрежение, който и с нищо реално не превъзхожда своя опонент. В зависимост от развоя на мача, колкото по-дълго се запазва равенството,толкова повече Залцбург ще са принудени да рискуват и може да загубят.

Едно се знае. Всеки който счита, че отбора на Брюж има повече от 17% шанс за победа е длъжен да играе за тях. Успех на любителите на стойностни залози желая.

Публикацията бе редактирана преди 2 години от TZ

Харесано от: mitko820
Цитирай
PetarDan
(@petardan)
Уважаван Типстър
Статии: 199
21.02.2019 10:05  

Всичките ми изводи са само на база предишния двубой.как протече той?През първото полу-време залцбург целяха да убиват темпото в мача,като владееха много повече топката.При една от редките си контра-атаки отбелязаха гол.През второто полу-време домакините естествено усилиха атаките и обърнаха мача в своя полза,а Залцбург проявиха слабост в защита.Като цяло и двата отбора реално създадоха по-малко положения от головете,които всъщност вкараха.

Харесано от: Baiko
КоментарЦитирай
PetarDan
(@petardan)
Уважаван Типстър
21.02.2019 10:05  

Искаш да кажеш че си гледал мача?

Харесано от: Baiko
КоментарЦитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда
21.02.2019 10:15  

Има точно 5 начина за гледане на мач.Аз лично предпочитам 3-те най-сигурни според мен.Гледал съм го и то с най-малки детайли и подробности.

КоментарЦитирай
PetarDan
(@petardan)
Уважаван Типстър
21.02.2019 13:04  

Притежание на топката 49/51%

Голови положения 12-11

Изстрели във вратата 5-6

Спасяване на вратаря 5-3

Свободни удари 16-13.

Фаулове 11-13.

Общо подавания 414-361

Завършени подавания 318-267.

Като изключим подаванията, абсолютно равенство.

Приятно гледане на мачове по 3 начина. 

КоментарЦитирай
PetarDan
(@petardan)
Уважаван Типстър
21.02.2019 13:10  

Казваш че през първото полувреме Залцбург са владеели много повече топката с цел да убиват темпото.

Владеене на топкАта първо полувреме 51/49 за Брюж. 

Къде го видя това много повече?

И в една от редките си контраатаки вкарали гол.

Уж владеели много повече топкАта , а в Същото време вкарали гол чрез една от редките си контри. 

Ама как ги съчиняваш само... Майстор си...!

Голови положения през пп 5-6, удари във вратата 2-4.

Още един път ти пожелавам приятно гледане на мачовете. Ама си сложи очилата...

КоментарЦитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда
21.02.2019 15:36  

В предишния си пост се сетих,че забравих да спомена,че този начин на ГЛЕДАНЕ,който цитираш е единствения най-неточен,но за жалост и единствения за който ТИ би се сетил.При мен и 5-те са точни и изобщо не включват цитирания от теб.Пожелавам ти един ден да ги научиш.....ЕВЕНТУАЛНО,но надали

КоментарЦитирай
mitko820
(@mitko820)
Почетен Типстър
Статии: 373
21.02.2019 18:13  
Като гледам 
статистиката има
поне 2-3 пъти повече
удари към двете врати
и са имали голови
положения.
Тази публикация бе редактирана преди 2 години от mitko820

КоментарЦитирай
PetarDan
(@petardan)
Уважаван Типстър
21.02.2019 18:43  

Стига се изхвърля с извънземните си способности.... Или споделяш или си траеш. Намерил си къде да си избиваш комплексите... Приятно гледане, дано има файда...

Харесано от: ivan_tsochev и mitko820
КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози