Рапид Виена - Рейнд...

Рапид Виена - Рейнджърс (13.12.2018, 19:55)  

Fuhrer
(@fuhrer)
Почетен Типстър
Регистриран: преди 1 година
ОТГ: 331
13/12/2018 1:55 pm  

Прогноза: Над 1.5 гола за Рейнджърс през второто полувреме, Над 4.5 корнера за Рейнджърс през второто полувреме, и присъден червен картон (специален залог).

Коефициент: 67.00.

Турнир: УЕФА Лига Европа.

Анализ: Прогнозата ми се базира изцяло на това, че очаквам един изключително груб мач. Налице са всички предпоставки това да е именно така.

1. Двубоя има решителен характер и за двата отбора.

2. Терена ще бъде ужасно лош. Всички отбори от нашата Б група играят на по-добри терени.

3. Играчите на Рейнджърс се поддават лесно на провокации. Това всички от Рапид го знаят не по-зле от мен и със сигурност ще го използват максимално.

Очаквам нещо като ръгби-мач, стил не много непознат и за двата отбора.

Предполагам, че по традиция всичко ще се реши едва през второто полувреме, когато ще се случат две неща.

1. Предвид растящото напрежение след всяка изминала минута, ще расте и броя на нарушенията. Натрупаните още през първото полувреме картони ще се материализират и в някой червен такъв.

2. Головете пък ще падат също главно през второто полувреме. И независимо от резултата, никой няма да се примири на кота 1 гол.

За да има голове е нормално и корнерите да са на необходимото ниво. А и те са едно от обичайните оръжия на Рейнджърс.

Накратко, търся картони, корнери и голове в заключителната трета на мача, което ми се струва доста възможно. А коефициента поне на мен ми харесва и предполага да съм дори само 2% прав в предположенията си, за да има смисъл да го играя. Приятно гледане на борба в калта с този мач.

Публикацията бе редактирана преди 8 месеца от TZ

Харесано от: M__i__r__o, red6devil и Baiko
Цитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport!

Обработва се

Моля, Вход или Регистрация