Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

[ПЕЧЕЛИ] ПСЖ - Дижон (26.02., 22:10)  

rocky_stone
(@rockystone)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 161
26.02.2019 15:32  

Прогноза - 1 , над 0,5 гола пп , над 2,5 гола в мача, залог за ъглови удари - ПСЖ

Коефициент - 1,76 в едномачова комбинация

Анализ - среща от турнира за Купата на Франция. Лидерът в Лига 1 посреща предпоследния в класирането в мач от турнирната надпревара за купата. Реално погледнато, ако домакините подходят сериозно към срещата линиите за голове могат да бъдат завишени. При всички случаи ПСЖ и със по-лежерна игра би трябвало да покрият и тези ставки. Гостите от Дижон би трябвало да се опитат да запазят мястото си в Лига 1 . и едва ли целта им е участие в евротурнири. Те са с еднакъв брой точки с намиращия се на мястото за плейофи за оставане в групата Каен и целта им би трябвало да е поне да ги изместят. 

В последните пет срещи между ПСЖ и Дижон статистиката показва тотално надмощие на ПСЖ, с пет победи, постигнати по категоричен начин, последната от които за първенството с резултат 8-0. Тази вечер, ако парижани са в настроение може да видим поне 4-5 попадения във вратата на Дижон. Прогнозата ми е със знак едно и голове и през двете полувремена и повече ъглови за ПСЖ, Мисля че коефициентът от 1,76 е напълно приемлив за игра при тези почти минимални линии , които съм дал. 

Харесано от: mitko820 и red6devil
Цитирай
GODSMACK
(@godsmack)
Ентусиаст
Регистриран: преди 2 години
Статии: 14
26.02.2019 18:02  

Последния мач между тях за първенство завърши 8-0 за ПСЖ.Дижон май хвърлят всичко за купата, те пък отстраниха Сент Етиен с победа като гост 6-3 . Мисля че може да се рискува един гол-гол в този мач ! Коефицента е 2.60 

КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози