Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

ПСВ - Фейнорд (24.02..15:30)  

rocky_stone
(@rockystone)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 161
24.02.2019 9:19  

Прогноза - 1 , над 1,5 гола в мача

Коефициент - 1,68 в едномачова комбинация

Анализ - Дербито на Ередивизие Холандия в този кръг. Водачът в класирането ПСВ приема третия Фейнорд. В последно време и двата отбора не са в оптимална форма и срещат трудности в мачовете си. ПСВ записа четири равни мача в последните си десет, а  Фейнорд редува загуби и победи в своите срещи. Всичко това доведе до напрежение и скъсяване на разликата с отборите след тях в класирането - Аякс изостава само на четири точки зад ПСВ, а АЗ Алкмаар е на две зад Фейнорд. Въпреки колебливата игра на ПСВ при гостуванията им - равенства 2-2 в последните им две, отборът е повече от безапелационен като домакин - шест победи, в последните шест мача на Филипс стадион, при голова разлика от 18 - 3 в тяхна полза. Фейнорд от своя страна се представят изключително зле като гости, и през 2019 година в трите си гостувания са записали три загуби от непретенциозните отбори на Грьонинген, Екселсиор и Цволе, при голова разлика от 2-6 в тяхна вреда. 

Балансът между ПСВ и Фейнорд последните десет срещи е пет победи за ПСВ, един равен и четири победи за Фейнорд. Първият мач есента в Ротердам завърши с победа на Фейнорд , с която те нанесоха първата и единствена загуба на ПСВ до момента в първенството.

ПСВ за мен са безспорен фаворит днес, на база на няколко фактора - статистиката им от домакинските мачове, и слабото представяне на Фейнорд при гостуванията, подкрепата на публиката в Айндховен, желанието за реванш за загубата есента и като цяло много по-добрата форма и състав на домакините. Прогнозата ми е знак 1 , и минимум два гола в мача, на база статса на общия брой попадения в последните срещи на двата отбора.

Харесано от: red6devil и Nikola Berti
Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози