Пасош Ферейра-Бенфи...

Notifications
Clear all

Пасош Ферейра-Бенфика (10.04.22:30)

mg80pld
(@mg80pld)
VIP Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 484
Автор на темата  

Прогноза: 1

Коефициент: 8.00

Първенство: Португалия, Примейра Лига

Анализ:

След мястото в долната половина на поредждането в предходният сезон през настоящият отбора на Пасош Ферейра се представя повече от добре, което за мен си е изненада с пета позиция в този момент и актив от 44 спечелени точки на десет от място в топ 3 и въпреки, че до края на сезона има доста двубои задачата определено ще е повече от трудна пред футболистите, които в срещите си у дома са просто перфектни с 29 точки и едва една загуба (9-2-1), като само лидера Спортинг Лисабон успя да вземе победа за разлика от класните селекции на Порто и Брага, които си тръгнаха със загуби.

Гостите от Лисабон пък в предходният сезон изпусната титлата на Португалия и каквто се очертава и през настоящият поне за мен няма да успеят да я спечелят с трета позиция засега и 54 точки в актива си на 11 точки след градският си съперник Спортинг, но пък място в топ 2 е реална цел с оглед на отличната си моментна форма и само три точки по-малко от Порто, но да не забравяме и вечно четвъртият в лицето на Брага, който има само точка по-малко, а играта на футболистите на треньора Жорже Жезус особено далеч от дома не е никак постоянна и това определено може да окаже проблем за високите цели.

Въпреки, че гостите излизат, като фаворити за трите точки задачата определено ще е повече от трудна срещу представящият се невероятно у дома отбор на Пасош Ферейра, който има силите да вземе трите точки в тази среща и да попречи на амбициите на гостите за място поне в топ 2 и залога ми е единица.

Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози