Notifications
Clear all

Парма - Рома (16.01, 22:15)

Krasimir1981
(@krasimir1981)
Почетен Типстър
Регистриран: преди 3 години
Статии: 371
Автор на темата  

Прогноза: АХ 1 +0,5

Коефициент: 1,95

За да е валидна за играта, прогнозата се приема като 1Х @ 1.80.

Анализ: Мисля,че Парма ще излязат достатъчно мотивирани за този двубой и няма да подценят тази среща.Плюс това ще играят пред собствена публика където в последните пет двубоя имат записано само едно поражение.Също така в повечето мачове срещу фаворитите,Парма игра доста достойно и успя даже и да победи някой от тях.

Рома направи великолепна серия без загуба,но в последните два кръга записа поражения от двата Турински клуба.За разлика от своя съперник,Рома играе на три фронта.Логично е днес да не излязат с основния си състав,което може да даде допълнителен шанс на техния съперник.Също така отборът има много кадрови проблеми с основни футболисти(Дзаниола,Пасторе,Михтерян,Дзапакоста и др.),също така заради дисклалификация двубоя ще пропусне Джеко.Под въпрос са Сантона и Клюйверт който лекуваха травми и като чели още не са възстановени напълно.

Като отчетем тези факти,плюс спада в играта на Рома.Мисля,че Парма има голям шанс да продължи в следващия кръг на турнира,като букмейкерите дават доста добър коефициент за това(2,50),но аз мисля,че 1х е по сигурният вариант,а и коефициента е прекрасен.Успех!

Публикацията бе редактирана преди 2 години от TZ

Харесано от: Baiko и name
Цитирай
TZ
 TZ
(@tz)
Шефът
Регистриран: преди 6 години
Статии: 198

Залози тип Азиатски Хендикап не се отчитат за играта Златна Прогноза.

За да е валидна прогнозата за играта, ще я приема като "1Х Двоен Шанс" при коефициент 1.80.

Иначе, конкретният случай е чудесен пример как в пазара Азиатски Хендикап може да се намери много по-висок коефициент за еднотипен залог.

КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози