Панатинайкос - ПАОК...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

[ПЕЧЕЛИ] Панатинайкос - ПАОК (03.03., 19:00)  

rocky_stone
(@rockystone)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 161
03.03.2019 8:29  

Прогноза - Х2 , над 0,5 гола в срещата

Коефициент - 1,37 в едномачова комбинация

Анализ - среща от Супер Лига на Гърция, в която един срещу друг се изправят два от грандовете в страната. Панатинайкос последните години загубиха от блясъка, заради проблеми в клуба, най-вече финансови. Отборът заема шесто място с актив от 31 точки и без реални шансове за участие в каквито и да е европейски турнири. Панатинайкос показва изключително колеблива и непостоянна игра. Балансът им в последните десет срещи е 3-3-4 и е показателен за слабата им форма.

На другия полюс е ПАОК. Тук съм малко пристрастен, защо те, наред италианския Ювентус са  двата ми любими клуба извън България. ПАОК се намира в отлична форма и имат 19 победи в последните си 22 мача. В срещите си срещу Панатинайкос показват смазващо превъзходство, и в мачовете от  редовния сезон на  Супер Лига имат шест победи от последните шест двубоя , в които са отбелязали 19 попадения във вратата на Панатинайкос , без да допуснат нито едно в своята.

Птогнозата ми за този мач щеше да е със знак 2, ако не беше тежкия реванш за купата който изиграха ПАОК през седмицата, побеждавайки едва в продълженията Панионис  с 4-2. Предвид натрупаната умора може да не успеят да разгърнат пълния си потенциал днес и за това добавям Х към двойката и съм склонен да мисля, че няма да има много попадения в срещата днес , две - три максимум.

Харесано от: mitko820
Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози