Оскаршамн - Алмебод...

Notifications
Clear all

Избери Бонус Нов Клиент:

Оскаршамн - Алмебода/Лидерид (отложен)  

DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда
Регистриран: преди 1 година
Статии: 1023
25.03.2020 14:16  

Прогноза ПОД 2.5 гола

Коефициент 2.70

Турнир Приятелски мач

Анализ Всичко в прогнозирането,като цяло,а не само на футболни срещи се базира на Теорията за големите числа.Който е запознат с нея ще се съгласи,а на незапознатите ще дам лесен пример с този мач.тук играем на пазар с два изхода или ПОД или НАД или Ези или Тура.Шанса е точно 50-50 и който мисли че шанса е друг е най-заблудения залагащ на света.Колкото повече на брой-по-голямо число от събития-залози направим,толкова по близо ще бъдем до това разпределение от 50-50.В случаите,когато избираме и по-изгодната оферта,както правя сега аз с това 2.70 след 100 залога и повече съм на ГАРАНТИРАНА печалба и то с малка познаваемост.Трябват ми поне 100 или още по-добре повече на брой залози на коефициент поне 2.50 и ВИНАГИ ще бъда на печалба.Лек ви ден.

Публикацията бе редактирана преди 2 седмици от TZ

Цитирай
Cascarino
(@cascarino)
Ценен Типстър
Регистриран: преди 8 месеца
Статии: 263
25.03.2020 15:32  

Ами ще взема да предложа на Админа да се дават по 200-300  прогнози  на месец , че всички да сме на плюс тогава 😀 

КоментарЦитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от bet365!