Орлеан - Авранчес (...

Notifications
Clear all

Орлеан - Авранчес (22.10.2021г., 20:00ч.)

Deskoni
(@deskoni)
Надежден Типстър
Регистриран: преди 2 месеца
Статии: 61
Автор на темата  

Прогноза: Над 2,5 гола. Коефициент: 2,05. Турнир: Франция - Насионал. След десетия кръг на първенството Орлеан са 15-ти (2-3-5) с 9т. и г.р.11-12, а Авранчес са 11-ти (4-1-5) с 13т. и г.р. 11-19. В момента отборът на Авранчес е в криза, след като в последните два мача получи общо 10 гола (загуба с 0:6 от Ред Стар  и загуба с 4:2 от Шамбли). В сайта им е отразено, че " В отбора има пълна липса на стил на игра. Има още време за реакция, тъй като сме едва 10-я кръг, но 5-те  загуби (3 от тях в къщи) не ни вдъхват оптимизъм". Авранчес получава средно по 1,9 гола. Може би и затова Орлеан е фаворизиран от букмейкърите (коеф. за 1 е 1.65) , въпреки че и те не са в добра форма, но поне започнаха да вкарват голове за разлика от началото на шампионата. Миналия сезон двата мача между тези отбори завършиха с Над 2,5 гола, с две победи на Орлеан 2:1 и 3:1. Френската лига Насионал е считана за едно от първенствата с малко излизащи мачове с Над 2,5 гола. Забелязах, че букмейкърите са коригирали, вече, коефициентите за т.нар. "оувъри" и към момента дават по-малко добри стойности. Този мач го оценяват, като мач с нисък резултат, но аз съм на друго мнение и смятам, че прогнозата ми за над 2,5 гола при коефициент 2,05 е със стойност. Успех!

Публикацията бе редактирана преди 1 месец от Deskoni

Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози