Омония Никозия - Цъ...

Notifications
Clear all

Коефициентите в Златни Прогнози са от bet365.

[ПЕЧЕЛИ] Омония Никозия - Цървена Звезда (16.09. 18:00)  

red6devil
(@red6devil)
Профи Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 510
16.09.2020 13:59  

Прогноза: Х

коефициент   3.20 

Квалификации за ШЛ

Тука изобщо не съм съгласен с масовите очаквания за лесна победа за Звезда. Определено сърбите са с повече опит. И въпреки всичко в последните години показаха и някои колебания в изявите си. Не говоря за топ отборите от Лигата с които играха, където загубите си бяха логични. Миналата година пак в квалификациите в гостуване на Судова завършиха 0:0 и после в Белград биха с 2:1. Паднаха и от ХИК във Финландия с 2:1 във втория мач, след победа в първия с 2:0. Този сезон победиха Юръп /ниска топка/ с 5:0 и после 0:1 с Тирана в гостуване. Със сигурност Звезда е по класния отбор, но не винаги са категорични при продължаването си напред. В повечето подобни случаи взимат своето с надлъгване.

Омония отстраниха Арарат и Легия, след нулеви равенства и победи в продълженията. Което показва, че защитата им е в добра форма. И днес очаквам да разчитат главно на нея срещу силния си съперник. 

Омония има и стари сметки за уреждане със съперника. През 2001/02 Звезда ги исхвърля от ШЛ, а през 2012/13 от ЛЕ. Като единя път са две равенства и дузпи, а в другия един гол е решаващ. Общо в тези срещи са регистрирани три равенства.

Залагам на ново такова в един от най-залаганите мачове. /Берти/

Публикацията бе редактирана преди 3 дни от red6devil

Харесано от: deni50, Cascarino, Nikola Berti и още 1 души
Цитирай
red6devil
(@red6devil)
Профи Типстър
16.09.2020 14:12  

Всичките домакинства на Омония в ШЛ през новия век. Нямат загуба в домакинствата си. Разбира се, ако приемем, че и днешното ще е с такава тежест при липса на публика. Все пак има достатъчно предпоставки. Два добре играещи в защита тима. Нулево равенство и дузпи, няма да е изненада.

https://prnt.sc/ui8e9o

Тази публикация бе редактирана преди 3 дни от red6devil

Харесано от: Nikola Berti
КоментарЦитирай
Nikola Berti
(@nikola-berti)
Почетен Типстър
Статии: 392
16.09.2020 17:42  

Поздравления приятелю ,че се включи с прогноза срещу мач от Топ 5 най - играните срещи в България. При това с хикс.

Успех...... 😎 😎 😎 

КоментарЦитирай
red6devil
(@red6devil)
Профи Типстър
16.09.2020 17:56  

Между другото се колебаех точно с твоя мач, Мидтиланд - Йънг Бойс. Но на звезда ми се стори равенството с по-голям процент вероятност. Иначе съм на твое мнение за датчаните, все нещо не им достига в ШЛ. Но вече много искат и ще се надървят, та може да стигнат до равен.

КоментарЦитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда
Статии: 1178
16.09.2020 19:03  

Ред Стар Белград в момента имат на разположение само един чист нападател,който е нов и досега има изиграни само 20 минути.Мисля този факт за по-важен от цялата статистика накуп от последните 10 години.Желая успех на прогнозиста.

КоментарЦитирай
red6devil
(@red6devil)
Профи Типстър
16.09.2020 22:02  

Благодаря, добре че ми каза. Винаги съм бил Скромен, но си знам цената. Когато се налага мога да съм и леко арогантен. Нямам нужда от съвети! Запази фантазиите за себе си.

Само за инфо, това ми е 7 пореден познат Х. Ма ги налучквам де....

Тази публикация бе редактирана преди 2 дни 2 пъти от red6devil

Харесано от: Cascarino
КоментарЦитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от bet365!