Нюкасъл - Брайтън (...

Notifications
Clear all

[ПЕЧЕЛИ] Нюкасъл - Брайтън (20.10, 17:00)

Deadpool
(@deadpool)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 4 години
Статии: 159
Автор на темата  

Прогноза: Брайтън +1 Гола. Коефициент: 1.66. Англия, Висша лига.

Нюкасъл е отчайващ този сезон - 2 равенства и 6 загуби от първите 8 мача. Като и двете точки са спечелени навън.

Британския таблоид Mirror твърди, че следващите 2 мача са решаващи за Рафаел Бенитес. Ако ситуацията не се подобри, той със сигурност ще бъде уволнен. И ще бъде заменен от Бренджън Роджърс.

Самият Бенитес също сподели опасенията си в едно интервю, че може да бъде уволнен. А той така или иначе не е в добри отношения със собственика на клуба, след като не му бяха осигурени исканите от него футболисти.

Всичко това ми звучи като чудесна възможност за Брайтън да вземе поне точка от тази тежка визита. А защо пък не и първи успех като гост този сезон.

Публикацията бе редактирана преди 3 години от Deadpool

Харесано от: Nikola Berti
Цитирай
Deadpool
(@deadpool)
Уважаван Типстър
Автор на темата  

Брайтън +1 Гола е от пазара Хендикап, което е равнозначно на Х2. Първоначално бях избрал двойния шанс, но там коефициента е 1.61.

КоментарЦитирай
Fuhrer
(@fuhrer)
Почетен Типстър
Статии: 314

Според групата на Пенсионерите-лаици мача е чиста 1-ца 😀 Но ти желая успех.

КоментарЦитирай
Deadpool
(@deadpool)
Уважаван Типстър
Автор на темата  

Е то всеки може да каже - Мисля, че мача е единица 😀 Въпроса е защо? Аз си написах разсъждения. Разбира се, има вариант футболистите да играят да спасят кожата на мениджъра. Но нямам достъп до съблекалнята, така че не знам с каква нагласа ще излязат. Затова ще се доверя на миналите резултати и информацията на жълтия таблоид, колкото и да е грешно това.

А пък и за мен най-ценното на обоснованите прогнози е информацията в тях ; докато за избора на залог, демек тълкуването на изнесената информация , всеки си решава сам.

КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози