Норич - Хъл Сити (с...

Notifications
Clear all

Норич - Хъл Сити (сряда, 13 март, 2019 21:45)

mitko_winner
(@mitko_winner)
Профи Типстър
Регистриран: преди 3 години
Статии: 782
Автор на темата  

Прогноза: Х

Коефициент: 4,00

Англия - Чемпиъншип (2018 - 2019)

Анализ: На всички любители на футболната игра и на тези,които изпитват тръпка от разрешаването и разплитането на футболните дилеми относно техните развръзки представяни от футболните срещи по света ви представям една среща от Чемпиъншип,която би трябвало да е уж най-лесна за прогноза относно това кой ще е крайния победител,но дали наистина е така?

Според футболните специалисти шанса на Норич да бие Хъл Сити е най-голям спрямо всички други мачове в кръга.Аз обаче мисля да внеса малко доза скептицизъм относно поредната победа на Норич в първенството,която се очаква.Съгласен съм,че има доста поводи да се счита,че именно 1-цата е най-резонна,след като Норич са един от най-силно представящи се отбори,намира се в отлична форма,в последните 10 кръга имат само 1 загуба и 2 ремита,като в последните си 5 мача като домакин спечелиха 4 и направиха 1 реми и не на последно място е че тима е в серия от 4 поредни победи-въобще доста доводи за да се доверим на "канарчетата" и в този мач.Както споменах аз леко ще се отклоня от прекомерното фаворизиране на Норич и ще се опитам да се аргументирам защо не считам Хъл Сити за обречен предварително.Гостите са 13-ти в класирането-уж далече като разстояние от плейофната зона,но точково нещата стоят по-доста по оптимистичен начин след като разликата до последното вакантно място за плейоф а именно 6-тото е едва 5 точки.Сега да доуточня,че с оглед на непостоянството с което играят Хъл и за  мен лично гостите едва ли ще успеят да се доберат до там,но просто казвам,че на практика една евентуално стабилизиране на отбора и силна серия може да направи участието им в плейофите реалност.Тази възможност е споменавам защото Хъл има за какво да са мотивирани да се представят добре и да спечелят точки от това гостуване.Като казах гостуване да кажа,че именно гостуванията напоследък  са трън в петата на Хъл,след като тима натрупа 4 поредни загуби.Кое за мен е доста интересно в случая за гостуванията на Хъл Сити?

Отборът редува слаби със силни не отделни мачове а цели серии при своите визити досега в Чемпиъншип.Имаше един период в началото на сезона в който Хъл Сити загубиха 5 поредни гостувания,след което направиха серия от цели 7 визити без загуба.Сега отново влязоха в серия от 4 поредни загуби.Много важно е да отбележа една тенденция,която не е никак маловажна поне според  мен и в много случаи се оказва доста показателна,стига да не бъде пренебрегната с лека ръка.Става дума за това,че ако има някой наистина неудобен съперник за Норич,това е именно Хъл Сити.Какво говорят фактите? В последните си 10 мача помежду си Норич има едва 1 победа над Хъл при 5 равенства и 4 загуби а в случаите когато Норич са били домакини баланса помежду им е 1-2-1.Някои веднага биха ме оборили с мнението,че какво е толкова значението например как са завършили отборите преди 2,3 или 5 години,но все пак аз смятам,че когато се създаде една такава тенденция през годините тя има своята тежест и не бива да се отхвърля с лека ръка.Спирам да досаждам повече като кажа за финал,че очаквам Хъл Сити отново да се окажат "Черна котка" за Норич,като в мача да бъдат прекъснати две серии едновременно а именно 4-те поредни победи на Норич в първенството и 4-те поредни загуби на Хъл Сити при гостуванията си.Съобразявайки се разбира се и с моментната им форма и класа според мен силите на Хъл ще стигнат за реми,така че след всичко казано дотук от мен за този мач предлагам да се потърси като краен изход знак Х и накрая пожелавам и успех на всички участници във своите предвиждания.

Харесано от: Baiko, mitko820 и Nikola Berti
Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози