Норич - Ливърпул (2...

Notifications
Clear all

Норич - Ливърпул (21.09,21:45)

Nikola Berti
(@nikola-berti)
Профи Типстър
Регистриран: преди 3 години
Статии: 728
Автор на темата  

Прогноза: 1

Коефициент: 6,00

Турнир: Англия - Карабао Къп

На Кяроу Роуд, Норич приемат Ливърпул в мач от 1/16 финалите в Купата на Лигата.

Мача е в Топ 5 най - играните срещи за днес в света, а не е изненада за никой, че Ливърпул е сочен за фаворит.

И как няма да е така, като Мърсисайдци мачкат всичко по пътя си до момента в шампионата и в ШЛ. Отделно от това само ,като се изрече тяхното име и навява асоциации за победи, много голове, класа и т.н. 

Като прибавим и това, че Ливърпул няма загуба в Норич вече 28 години, биха ги в първи кръг с 3:0 и Норич е без нито една точка в първенството и опаааааа.....................как да не забие човек една сигурна 2-ка за днес...?!!

Ами да може и да е сигурна за някои, но на мен (предполагам и не само на мен ) такива сигурни мачове доста често са ми пробивали залог.

За разлика от Норич, Ливърпул може да си избира приоритетите, а тази купа никога не е била с предимство за Юрген Клоп. Значи ще има ротации.

Норич е ясно ,че ще има трудности в шампионата, но вече загубили веднъж от Ливърпул и предоставила им се възможност за реванш , няма как да не излязат с всичко налично в този сблъсък за Купата на Лигата.

Смятам, че тук ще е пробива в Топ 5 залозите, но вие не опитвайте това у дома.....!!! Това е само за заклети комарджии ,като мен.

Победа за Норич Сити.......... 😎 

Top Bets: Most Popular Football Predictions!

top bets most popular football predictions

Top Bets – 21 September 2021

1. Norwich v Liverpool: 2 @ 1.61 » Watch or Bet Live here!
  2. Brentford v Oldham: 1 @ 1.18
  3. Getafe v Atletico Madrid: 2 @ 1.70
  4. Man City v Wycombe: 1 @ 1.06
  5. Burnley v Rochdale: 1 @ 1.28

Харесано от: Baiko
Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози