Наполи - Пари Сен Ж...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

[ПЕЧЕЛИ] Наполи - Пари Сен Жермен (06.11, 22:00)  

red6devil
(@red6devil)
Профи Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 559
06.11.2018 17:09  

Прогноза: 1Х + Под 1,5 гола ПП + Под 3,5 гола с едномачова комбинация

Коефициент: 2,98

Шампионска лига

През миналите години на Наполи все им куцаше, че като дойдат важните мачове, както в Серия А, така и в ШЛ винаги се сгромолясваха. А в евротурнирите показваха голямо непостоянство. Сега отново стартираха с едно глупаво реми в Белград, но след това показаха характер във важните мачове. Според мен това се дължи на две неща, първо вече Наполи натрупа малко опит и второто по-важно, е техния треньор. Всички знаят кой е Карло Анчелоти, с огромен опит в такива битки, италианска лисица. До момента той доказа, че знае как да подходи във всеки мач, за да се възползва от конкретната ситуация. Много добре знае каква машина за голове е ПСЖ и особено Килиан Мбапе. Не вярвам тук при положение, че са с точка напред да се хвърли още в началото.

От другата страна, както споменах, е головата машина ПСЖ. Но тук отбелязвам веднага, че въпреки по-големия опит и възможности, ПСЖ също винаги отпадаше в елиминационната фаза на ШЛ. А сега дори излизането им от тази група не ясно. Огромна е отговорността пред Тухел и съм сигурен, че му минават мислите, какво ще се случи, ако многомилиония френски гранд не продължи напред. Тук отбелязвам последното гостуване на ПСЖ във Франция, на Марсилия. Където немския специалист подходи много внимателно и изчаквателно, като пусна най-силното си оръжие в действие след почивката и реши мача. Дали това не бе генерална репетиция за този мач? За мен е така. Така че ако съм прав, ще гледаме предпазлив футбол преди почивката и от двата тима.

ПСЖ при визити в Италия, от седем мача е с 4-ри загуби, 2 равни и само една победа. А и французите загубиха първата си визита на Ливърпул, докато Наполи победи тук англичаните.

Публикацията бе редактирана преди 2 години от red6devil
Публикацията бе редактирана преди 2 години от TZ

Харесано от: Nikola Berti
Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози