НАК Бреда - АЗ Алкм...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

[ПЕЧЕЛИ] НАК Бреда - АЗ Алкмаар (08.02. 21:00)  

red6devil
(@red6devil)
Профи Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 528
08.02.2019 13:27  

прогноза: 2 + под 1,5 гола ПП + под 3,5 гола

коефициент 3.02   с едномачова комбинация

Холандия,  Ередивизи

НАК Бреда е доста притиснат и ще трябва да търси точки. Реалната им цел ще е да изместят Де Граафшап, които са само на две точки от тях. Ако успеят ще играят бараж за оставане. Целта е напълно постижива. Днес играят с един много силен съперник, с манталитет в Холандия. Тук според мен домакините ще са доволни и на точка. И мисля че ще играят затворено. 

АЗ Алкмаар е в страхотна форма, 4-ри поредни победи на нула.  Целта им ще е ако магат да изместят Фейнорд от третото място, което ще им спести ситото на баражи за ЛЕ. Към момента това изглежда трудно, но не и невъзможно.  5 точки трябва да съкратят, а имат и директен мач с ротердамци.

НАК Бреда игра затворено и с ПСВ и с Аякс. С ПСВ на почивката бе 0:0, и краен 0:2. С Аякс 0:1/0:3, смятам че така ще подходят и сега. А Алкмаар в момента са с железна защита. Принципно мислех за Х/2, на ПП/КР. Но този коефициент е добър има по-добър обхват. Очаквам АЗ да излъже съперника си, но не и с много голове.

Публикацията бе редактирана преди 2 години от red6devil

Харесано от: Nikola Berti, rocky_stone, mitko820 и още 1 души
Цитирай
mitko820
(@mitko820)
Почетен Типстър
Статии: 373
08.02.2019 18:30  

Като ти четох прогнозата нещо ме отчая за моята прогноза,пожелавам ти успех,все един два ни ще я хване,а още по добре ще е и на двама ни да излезе,успех.

КоментарЦитирай
red6devil
(@red6devil)
Профи Типстър
Статии: 528
08.02.2019 22:25  

Има шанс и за двамата все още. Колебах се между тази и румънския, който споделих  във фишовете. Той излезе. Дано и този да излезе има шанс и за двамат.

Но като видя добра защита никога не играя над. Рисково е. 

Харесано от: mitko820
КоментарЦитирай
mitko820
(@mitko820)
Почетен Типстър
Статии: 373
08.02.2019 23:13  

Честито за холандците🍻

Харесано от: red6devil
КоментарЦитирай
Сподели: