Нагоя - Гамба Осака...

Notifications
Clear all

[ПЕЧЕЛИ] Нагоя - Гамба Осака (22.04, 13:30)

ivan_tsochev
(@ivan_tsochev)
Типстър Звезда
Регистриран: преди 3 години
Статии: 1982
Автор на темата  

Прогноза: 1

Коеф.: 2.00

Турнир: Япония

Анализ: Пред Нагоя се появи възможност да атакуват топ 3 за първи път от няколко години насам и засега те добре се възползват от тази възможност. Те са отборът с най-яката защита в Джей-лигата (само 3 пуснати гола в 11 мача до сега). Днешният им съперник Гамба Осака е допуснал само 2 гола, но пък е изиграл цели 5 мача по-малко. Изоставането на Нагоя от лидера Кавазаки е 6 точки и една евентуална победа в този мач ще стопи разликата до далеч по-поносимите 3 точки. Това според мен би трябвало да е сериозна мотивация за тима на домакините, още повече, че те са в много добра форма - 7-2-1 в последните 10 мача, като в 9 от тях опазиха мрежата си суха.

Гамба Осака бяха покосени от Ковид-19 в началото на сезона и натрупаха много отложени мачове, един от които ще се играе днес. Гостите имат странна голова разлика в тези 6 изиграни двубоя до сега и тя е 1-2. Това предразполага към ниска резултатност и в днешната среща. Но аз не бих рискувал да добавям под/над опции към прогнозата си за победа на Нагоя, защото статистиката от последните 10 директни мача между тези 2 отбора показва друго - 10 поредни оувъра 2,5 гола+гол/гол. Та не се знае дали точно днес няма да се отпушат да си вкарват. В победата на Нагоя, обаче, вярвам. И за това прогнозата ми е: 1. Успех!

Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози