Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

[ПЕЧЕЛИ] Милан - Торино (12.01,21:45)  

Nikola Berti
(@nikola-berti)
VIP Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 492
Автор на темата  

Прогноза: Х

Коефициент: 4,00

Турнир: Купа на Италия

Харесано от: ivan_tsochev
Цитирай
Nikola Berti
(@nikola-berti)
VIP Типстър
Автор на темата  

На Джузепе Меаца, Милан приемат Торино в Осминафинален сблъсък за Купата на Италия.

Само преди 3 дни Росонерите биха този съперник в шампионата, но победата им дойде трудно. Първото полувреме играха добре, вкараха гол и след това им дадоха и дузпа. Торино нямаше загуба от 4 мача и реално се опънаха доста на Милан, особено през втората част, но не успяха да материализират своите положения, пък и ВАР им отмени и дузпа.

Тук въпросите, които стоят пред мен са:

1) Дали Милан може да играе на 3 фронта..?? 

1/1 ) Да преследва титлата в Калчото (...отборът е първи с 40 точки и 3 точки в аванс пред Интер.., а пред Ювентус са със 7...)

1/2 ) Да преследва финал в Лига Европа (.....предстои им 1/16 финален плейоф с Цървена Звезда на 18.02.....)

1/3 ) Иска ли Купата на Италия..?

Ами да.........., разбира се,че може и има вариации за ратация в състава си от страна на Стефано Пиоли..!

Но другите ми 2 въпроса са:

1) Дали Милан ще има нужната мотивация в Купата на Италия ...?

2) Дали не е по добре да се загърби един от трите турнира..?

Според загатвания в медиите от страна на ръководството титла в Калчото е с първостепенна важност. Апетитът идва с яденето, а този Милан има уникалната възможност да спре хегемонията на моята „Дърта Шаврантия” - Ювентина този сезон. За целта обаче, трябва да се концентрират в по малко турнири. Графика им е натоварен, а с повече мачове се увеличава умората, риска от контузии, а отделно от това и Ковид 19 , може да им създаде допълнителни проблеми.

От Лига Европа пък идват финанси и надали ще се откажат от тях.

Милан винаги се бори за купи и винаги са мотивирани, но в случая, като, че ли тази купа е с най - малък приоритет.

Торино падна за първенството от Милан, но в този турнирен сблъсък те ще имат своите шансове за реванш за загубата преди дни, а за мотивацията им е излишно и да се пише. Съставът им е с качествени изпълнители, а мястото им в дъното на Серия А ,много бързо може да се промени и да дръпнат нагоре, след няколко добри резултата. Торино няма да изпадне, а и няма терзанията на съперника си.

Три кръга преди края на Калчото през май месец, Милан гостува на Торино, а тогава точките може да са безценни в битката за титлата. Може пък Торино да не се натяга в този мач в зависимост от днешния резултат..... 😉 

Ами аз, не мога да подмина тази среща, а това е само мое лично мнение за нея.

Мислех директна двойка, но Торино има само 1 успех тук от последните си 20 визити, а евентуалното присъствие на Ибрахимович и Тонали ми всяват респект.

Равен в редовното време, а след това, защо не Торино..............? 😎 

Харесано от: DerbiBet, ivan_tsochev и Cascarino
КоментарЦитирай
Cascarino
(@cascarino)
Ценен Типстър
Регистриран: преди 1 година
Статии: 275

Ами ако разсъжденията ти се окажат правилни мисля ,че е по-добре направо да се играе победа за Торино .... ако Милан продължат ще гостуват на 21.01.  на Фиорентина или Интер  два дни предои домакинствосрещу Аталанта и 3 дни след гостуване то на Каляри .....ама то ние си мислим едно , а футболистите друго . Успех  ! но все пак играх  така :

Торино  6.25
12.01.2021 21:45
Краен изход
Милан - Торино

Сингъл
ЗАЛОГ: 5BGN
Възможна печалба: 31.25BGN
ЗАТВОРИ ЗАЛОГ 4.75BGN

Харесано от: DerbiBet, ivan_tsochev и Nikola Berti
КоментарЦитирай
Nikola Berti
(@nikola-berti)
VIP Типстър
Автор на темата  

Е, @Cascarino няма как да зная дали са ми верни разсъжденията, но пък съм сигурен на 100%,че и ти го мислиш по същия начин като мен. То и затова взеха нещо да ни бъркат двамата с тебе. Разликата, обаче между нас двамата е, че ти си един от най - добрите типстъри в БГ, а аз съм още начинаещ, но пък рано или късно ще те изпреваря .. 😎, ако не изгубя мотивация до тогава... Хаха....

Не е важно дали ще излезе мача, а е важно да е изигран правилно..... 😆 🙂 😉 

Харесано от: DerbiBet
КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози