Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

[ПЕЧЕЛИ] Милан - Наполи (29.01,21:45)  

Nikola Berti
(@nikola-berti)
VIP Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 431
29.01.2019 15:37  

Прогноза: Милан -да се класира // Коефициент: 2,20 // Турнир: Купа на Италия // Анализ: Четвъртфинален сблъсък на „Сан Сиро” в Милано.  Милан,въпреки съмненията на специалисти и фенове се стабилизира и възроди под ръководството на Дженаро Гатузо.„Росонерите” заздравиха своята защита,а в последните 6 мача допуснаха само 1 загуба от Ювентус за Суперкупата с 1:0. В Серия А са на 4-то място,а отпадането от Лига Европа ще ги съсредоточи в първенството да заемат позиции класиращи ги в Шампионска лига и евентуално спечелване на Купата на Италия.Милан победи в осминафинала добре играещия отбор на Сампдория в продължението след нулево равенство в редовното време. Кадровите проблеми които имаха са на път да отминат като Мусачио и Романьоли са възстановени,а Сусо и Чалханоглу са страхотни футболисти. Като прибавим Кутроне,Фабио Борини и бразилеца Пакета Милан изобщо не е за подценяване.Кшищов Пятек трансфериран от Дженоа е добро попълнение в офанзивен план. Милан изглежда вече сигурен в защита и внушителен в средата на терена и атака. Наполи са втори в първенството,но титла този сезон е немислима. Задържане на второто място ще е целта на отбора,а отпадането от Шампионска лига може да се каже,че е провал за Карло Анчелоти и неговите възпитаници. Все пак те продължават участието си в Лига Европа,а качество в състава има в изобилие въпреки,че на моменти изглеждат инертни. Прогноза: Само преди няколко дни двата отбора се срещнаха за първенство и предпочетоха да не загубят отколкото да спечелят мача. Залога сега е полуфинал и ситуацията е още по деликатна. Срещата между ученика Гатузо със своя учител Анчелоти ще е любопитна. Смятам,че отбора на Милан ще е пределно мотивиран да отстрани Наполи от турнира.Карло Анчелоти пък знае как се печелят такива срещи. И двата отбора имат своите качества и достойнства и е много трудно да се предпочете някой. Аз обаче ще отдам предпочитанията си за отбора на Милан и треньора Гатузо който има още какво да показва и доказва. Карло Анчелоти е доказан специалист. И така....я чакай....Админ нещо много плахо подхождам към тази среща с този залог - да се класира Милан !!! Не е в мой стил.!!  😕  Моля,да се приеме залог 1-ца.Победа на Милан в редовното време на коефициент: 3,30. Благодаря предварително..! Форца Милан ... 😎  😎 

Харесано от: Jolly, rocky_stone, Baiko и още 3 души
Цитирай
PetarDan
(@petardan)
Уважаван Типстър
Статии: 199
30.01.2019 8:21  

Браво бе!!! Защо не си поправи прогнозата докато пишеше последното изречение?

Поздравления!!!

КоментарЦитирай
Baiko
(@baiko)
Профи Типстър
Статии: 879
30.01.2019 8:46  

Супер си Берти.А мислите ти добре се подреждат.Пишеш най хубавите  обосновани прогнози.

КоментарЦитирай
Nikola Berti
(@nikola-berti)
VIP Типстър
Статии: 431
30.01.2019 9:55  

Благодаря колеги за поздравленията !! Едвам я написах прогнозата.Нямах време да я променям прогнозата,защото шефовете са ми кофти.Под пагон съм. Иначе не се боря за челни места или каквото и да е.За мен просто е чест,че съм сред най добрите типстъри в БГ и в най качествения сайт Топзалози. При акулите..!! Успех на всички.

КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози